Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 13:33:35

Інформаційне поле Ніжина в небезпеці

02.04.2013   16:08Агенцiя

Директор телерадіокомпанії “Ніжинське телебачення” Сергій Ковальов попереджає про інформаційну загрозу. Хронічне недофінансування комунального телебачення впродовж 2-х років поспіль наростило борги у сотні тисяч гривень.

До пенсійного фонду борг сягнув 160 тисяч, а невиплаченої заробітної плати майже на 140 тисяч. За інформацією керівника, він буде змушений відмовитись від ліцензії на радіомовлення. Воно не працює, бо звільнилися працівники. Ситуація з телемовленням не краще. Якщо нічого не зміниться у фінансових відносинах телерадіокомпанії і влади, то прилуцькі ЗМІ повністю захоплять інформаційне поле Ніжина, – впевнений керівник “НТБ”.

В підтвердження загарбництва прилуцькою інформацією ніжинського простору, виступає і радник міського голови Леонід Карманов. На його думку, комунальні ЗМІ перестали детально інформувати ніжинців про події в місті. Натомість він бачить як зросла кількість новин з Прилук. З цим треба щось робити.

Що робити з комунальними ЗМІ – цю тему треба ретельно і ґрунтовно обговорити – зауважує в.о. міського голови Олег Кірсанов. Депутати міської ради разом з керівництвом ЗМІ мають прийняти рішення нині, не відкладаючи про запас. Приймаючи рішення усі сторони мають взяти до уваги і питання роздержавлення ЗМІ. В державі вже готується відповідний Указ Президента.


http://www.uezd.com.ua/page/informacijne-pole-nizhina-v-nebezpeci.html

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».