Михайло Чечетов розповів як подолати парламентську кризу
Гостем Клубу молодого політолога 28 березня став народний депутат України Михайло Чечетов. Він поділився своїми поглядами на ситуацію в українському парламенті та відповів на питання молоді і журналістів.
![](/uploads/4503-m.jpg)
"Мені соромно за український парламент" - розпочав зустріч Михайло Чечетов. Головними причинами "балагану" у Верховній Раді він вважає відсутність політичної культури та недемократиче розуміння результатів виборів. В той же час народний депутат наголосив на тому, що Партія Регіонів не хоче перевиборів у парламент, бо це затратно і не змінить ситуації.
Для вирішення ситуації Михайло Чечетов пропонує йти на компроміс та домовлятися. Ще один шлях навести порядок у Верховній Раді на думку нардепа - це впровадження жорстких вимог до роботи депутата.
На питання про вибори в Києві депутат відповів наступне: "Спочатку ми повинні привести в порядок відповідні закони і дочекатись роз'яснень Конституційного Суду, а потім можна й вибори організовувати". В той же час Михайло Чечетов припустив, що вибори більш актуально проводити в 2015 році.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.