Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 22:26:27

На Чернігівщині відкриваються нові дошкільні навчальні заклади

29.03.2013   08:12

Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 28 березня під час підбиття підсумків обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Вихователь року”.

Він відмітив, що завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації та місцевого самоврядування за час дії обласної цільової Програми розвитку дошкільної освіти кількість дитячих садків збільшилася на 45 одиниць. На базі діючих дошкільних навчальних закладів відкрито 36 додаткових груп.

З початку 2013 року розпочали свою діяльність дошкільні заклади в с. Вороб’ївка Новгород-Сіверського та с. Поділ Срібнянського районів. На часі відкриття дошкільних навчальних закладів в інших населених пунктах нашої області.

“Президент України у нових соціальних ініціативах: “Діти – майбутнє України” наголошує на необхідності розширення мережі дошкільних навчальних закладів, що дасть можливість забезпечити місцями до 85% дошкільнят. Тож із завданням Глави держави Чернігівщина має впоратися”, – підкреслив в.о. заступника голови облдержадміністрації.

За його словами, обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних закладів “Вихователь року” ще раз підтверджує, що в системі освіти області працюють активні, талановиті, творчі педагоги, новатори педагогічної справи.

Юрій Музика подякував усім вихователям за особистий внесок у справу державної ваги, терпіння і сумлінність у виконанні високої місії – вихованні підростаючого покоління, побажав нових звершень і натхнення та вручив дипломи лауреатам і переможниці обласного етапу, яка представлятиме Чернігівщину на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу “Вихователь року”.

Слід зазначити, що Всеукраїнський конкурс “Вихователь року” започатковано з метою підвищення престижності праці вихователів дошкільних навчальних закладів, їхньої ролі у розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриття творчого потенціалу педагогів в Україні.

На теренах області у відбірковому етапі конкурсу взяли участь 90 вихователів з усіх куточків Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.