Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 05:05:33

На Чернігівщині відкриваються нові дошкільні навчальні заклади

29.03.2013   08:12

Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 28 березня під час підбиття підсумків обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Вихователь року”.

Він відмітив, що завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації та місцевого самоврядування за час дії обласної цільової Програми розвитку дошкільної освіти кількість дитячих садків збільшилася на 45 одиниць. На базі діючих дошкільних навчальних закладів відкрито 36 додаткових груп.

З початку 2013 року розпочали свою діяльність дошкільні заклади в с. Вороб’ївка Новгород-Сіверського та с. Поділ Срібнянського районів. На часі відкриття дошкільних навчальних закладів в інших населених пунктах нашої області.

“Президент України у нових соціальних ініціативах: “Діти – майбутнє України” наголошує на необхідності розширення мережі дошкільних навчальних закладів, що дасть можливість забезпечити місцями до 85% дошкільнят. Тож із завданням Глави держави Чернігівщина має впоратися”, – підкреслив в.о. заступника голови облдержадміністрації.

За його словами, обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних закладів “Вихователь року” ще раз підтверджує, що в системі освіти області працюють активні, талановиті, творчі педагоги, новатори педагогічної справи.

Юрій Музика подякував усім вихователям за особистий внесок у справу державної ваги, терпіння і сумлінність у виконанні високої місії – вихованні підростаючого покоління, побажав нових звершень і натхнення та вручив дипломи лауреатам і переможниці обласного етапу, яка представлятиме Чернігівщину на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу “Вихователь року”.

Слід зазначити, що Всеукраїнський конкурс “Вихователь року” започатковано з метою підвищення престижності праці вихователів дошкільних навчальних закладів, їхньої ролі у розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриття творчого потенціалу педагогів в Україні.

На теренах області у відбірковому етапі конкурсу взяли участь 90 вихователів з усіх куточків Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини