Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 06:24:04

Чернігівські регіонали долучились до подолання наслідків стихії. ФОТО

27.03.2013   14:49Агенцiя

Негода, яка спіткала всю Україну, не обійшла стороною і Чернігівщину. За дві доби сніг ледве не паралізував життя області. Але завдяки злагодженим діям органів місцевого самоврядування, МНС, ДАЇ, представників внутрішніх військ, комунальної сфери тощо наслідки негоди вдалося мінімізувати.

Відгукнулась на заклик допомогти і Чернігівська обласна організація ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

В усіх районних центрах її представники допомагали долати наслідки негоди.

Особливо активно себе проявили представники організації «Молоді регіони». Протягом суботи та неділі вони не зволікали і допомагали всім, хто потребував допомоги. Навіть у понеділок, 25 березня, коли запрацювали всі маршрути громадського транспорту, представники організації пліч-о-пліч з комунальникам долали наслідки снігопаду. У підсумку від снігу було розчищено не одну зупинку громадського транспорту.


Прес-служба Чернігівської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

http://www.partyofregions.org.ua/ua/news/5152d767b7bacc842f00019e

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини