Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 травня, 13:11:40

М.Чечетов: Головне для Чернігівщини - збільшення нових робочих місць, скорочення безробіття та підвищення соціальних стандартів життя

26.03.2013   11:15

"Чернігівський монітор" запропонував своїм читачам сформулювати сім запитань народним депутатам, які представляють Чернігівщину, п'ять питань загальних для всіх депутатів і два індивідуальних. Першим відповів на запитання народний депутат України Чечетов Михайло Васильович

Чечетов Михайло

Чечетов Михайло


Загальні запитання:

1. Оцініть, будь ласка, Вашу роботу у Верховній раді в перші 100 днів. Чи вдається реалізовувати намічене?
Своей работой, как работой всего парламента, неудовлетворен. Поскольку из-за бездумного, безрассудного блокирования работы парламента оппозиционными фракциями он так и не смог заработать в полную силу. К позитиву могу отнести то, что фракция Партии регионов полностью перечислила свою зарплату за дни простоя Верховной Рады, по вине оппозиции, в детские дома, чего не сделали наши политические оппоненты. А также то, что фракции Партии регионов удалось вместе с избирателями и вместе со СМИ убедить бездельников от оппозиции разблокировать парламент и начать работу.

2. Що саме Ви особисто пролобіювали для Чернігівщини за цей період?
В прошлом году был завершен крупнейший мега-проект в Черниговской области стоимостью более 40 млн. грн. - была сдана лучшая в Украине Седневская школа. На сегодняшний день практически решен вопрос о реализации еще одного крупного проекта в социальной сфере, сметной стоимостью около 7 млн. грн. строительстве детского садика в с. Ивановка Черниговского района.

3. Назвіть головні проблеми Чернігівської області, які потрібно вирішити в першу чергу.  Чи є у Вас "рецепти" вирішення цих проблем?
Главная и основная проблема это увеличение новых рабочих мест и сокращение безработицы в регионе, а также повышение социальных стандартов жизни людей. Для успешного решения этих проблем депутаты от Черниговщины объединились в одну межпарламентскую группу.

4. Чи є серед Ваших помічників відомі на Чернігівщині люди? Хто вони і за що відповідають?
Все мои помощники, работающие на Черниговщине - известные и авторитетные люди.
1) Кулиш Н.В. - депутат Черниговского райсовета;
2) Литвин М.Б. - председатель Черниговского райсовета;
3) Кудрик Н.В. - зампред Черниговского райсовета;
4) Гаевская Л.А. - зампред Черниговской райгосадминистрации;
5) Грабовский О.В. - председатель Щорской райгосадминистрации;
6) Кужель Н.М. - директор ТОВ ім. Тищенка.
Только Кулиш Н.В. работает на платной основе, а другие на общественных началах

5. Наведіть, будь ласка, кількісні показники Вашої діяльності за перші сто днів роботи у парламенті: кількість депутатських запитів та звернень, виступів у сесійній залі, участь в роботі парламентських комітетів, зустрічі з виборцями та перерахуйте, які законопроекти подані за Вашої участі.
Не пропустил ни одного заседания Парламента и ни одного заседания Комитета. Около десяти раз выступал в сессионном зале. В дни работы в округах встречаюсь с избирателями Черниговщины, в частности, 27 марта т.г. буду принимать участие в сессии Черниговского райсовета, 28 марта - встречаюсь с избирателями Городнянского и Щорского районов, а 30 марта - встречи с избирателями Черниговского района. Завершаю подготовку 4-х законопроектов по социально-экономической проблематике.

Персональні запитання:

6. Ви зараз говорите, що наступні парламентські вибори можуть бути повністю мажоритарними. Скажіть, будь ласка, які райони Чернігівської області Вас будуть цікавити як потенційного кандидата-мажоритарника?
Уже семь лет как народный депутат я работаю на родной и любимой Черниговщине, которая стала для меня второй родиной и родным домом. В меру своих сил и возможностей я стараюсь помогать всем, кто ко мне обращается. В случае, если выборы будут по мажоритарной системе, я думаю, что сами избиратели Черниговщины сделают свой выбор, а я подчинюсь их воле.

7. Прокоментуйте, будь ласка, ситуацію, яка склалася в Чернігівській обласній організації Партії регіонів. Публічно вона перестала працювати одразу після виборів, інформувати про свою діяльність також. Хто керує обласною організацією не відомо. Ці люди не з'являються на офіційні заходи, партійне видання не виходить, сайт обласної організації пише про що завгодно тільки не про діяльність партії в області.
С 2005 года по сегодняшний день областную парторганизацию возглавляет Маньковский Г.В. Естественно, что в период выборных баталий стиль и методы работы парторганизации более активные, а в межвыборный период работа ведется в несколько ином ключе. У меня нет сомнения, что в 2015 году областная организация Партии регионов приведет В.Ф. Януковича к победе на Президентских выборах.

Проект «Гола правда» від чернігівських депутатів: незручні запитання читачів – відверті відповіді обранців» є власною ініціативою інформ-агенції «Чернігівський монітор», який не фінансується жодним грантом, політичною силою чи народним обранцем.

Читачі надіслали 126 запитань. З них були сформульовані запитання народним депутатам, які вони отримали особисто. Як і було обіцяно, відповіді народних обранців розміщуються на сайті "Чернігівський монітор".

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

На прикордонні Чернігівщини внаслідок ворожих обстрілів постраждав цивільний чоловік: поліція документує наслідки 09:27

18 травня, вдень росіяни завдали ударів по прикордонній Семенівській громаді Новгород-Сіверського району. Внаслідок атаки поранення отримав місцевий мешканець 1965 року народження. Його госпіталізували лікарі.

 Поліція Чернігівщини розслідує обставини жорстокого поводження з тваринами

Поліція Чернігівщини розслідує обставини жорстокого поводження з тваринами 09:25

17 травня до поліції надійшло повідомлення від 67-річного чоловіка про те, що в одному з мікрорайонів міста Чернігова кілька днів тому невідомі особи на вулиці розкидали отруту для тварин.

20 травня: цей день в Україні і світі

20 травня: цей день в Україні і світі 09:21

ДЕНЬ 817 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 817 RUSSIAN AGRESSION

Підтримка міжнародних партнерів України суттєва і лише набирає масштабу, – Володимир Кучма 11:26

Наразі Підтримка міжнародних партнерів України є дуже суттєвою. І вона набирає лише більшого масштабу. Такої думки голова Всеукраїнської асоціації громад Володимир Кучма.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини