Олександр Вілкул: "Завдяки превентивним заходам не допущено жодного випадку загибелі або обмороження людей"
24 березня на всеукраїнській селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула обговорили ситуацію, що склалася в країні через складні погодні умови та боротьбу з наслідками, які спричинила негода.
Олександр Вілкул
Участь у нараді взяв обласної державної адміністрації Володимир Хоменко. Він доповів про заходи, що вживаються в області для протидії несприятливим погоднім умовам.
Завдяки превентивним заходам не допущено жодного випадку загибелі або обмороження людей", - сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час селекторної наради щодо стану проведення надзвичайних заходів, спрямованих на подолання наслідків стихійного лиха в областях України, що постраждали у зв'язку з безпрецедентними снігопадами.
Він також зазначив, що всього по Україні задіяно понад 400 одиниць спеціальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), близько 6000 одиниць техніки комунальної та дорожньої служб, більше 70 одиниць важкої армійської техніки, у тому числі і БТР-и, 25 снігоприбиральних поїздів. У ліквідації наслідків надзвичайної ситуації бере участь більше 30 тисяч осіб. Державної служби з надзвичайних ситуацій розгорнуто 167 мобільних пунктів обігріву.
Віце-прем’єр-міністр України доручив керівникам областей тримати ситуацію на постійному контролі та відзначив позитивний досвід та системну злагоджену роботу з наслідками снігопаду Чернігівської, Львівської та Сумської областей.
Останні новини Чернігівщини
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.