Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 10:06:04

За принципами соціального діалогу

23.03.2013   10:01

У Чернігові відбувся ІІ Пленум профспілки працівників Збройних Сил України. Захід, в якому взяли участь представники центрального комітету, голови територіальних комітетів та профспілкові активісти зі всіх регіонів України, проходив на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок.

В центрі уваги пленуму - виконання Постанови V з'їзду профспілки працівників Збройних Сил України та основні напрямки діяльності в сучасних умовах.

Із доповіддю перед учасниками виступив голова Центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних сил України Дмитро Мірошниченко. Він наголосив, що визначаючи основну спільну мету - успішне вирішення поставлених перед Збройними Силами України завдань, командування та профспілкові органи будують свої взаємовідносини на принципах соціального партнерства, співробітництва та консолідації своєї роботи.

- Лише спільними зусиллями ми здатні досягти мети, домогтися виконання чинного законодавства. Правовий підхід має домінувати при відстоюванні інтересів людей, - зауважив доповідач.

На думку представників профспілкових організацій, новий імпульс у напрямку колективно-договірної роботи надав наказ керівника вітчизняного оборонного відомства, щодо реалізації плану заходів положень Галузевої угоди між Міністерством оборони України та Центральним комітетом Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України на 2011-2013 роки. 

Також профспілкові лідери визначили шляхи щодо поповнення лав своєї організації. Серед них вони вбачають покращення інформаційної та роз'яснювальної роботи, підвищення мотивації членства у профспілці серед працюючих у Міністерстві оборони України, зокрема Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка структурно увійшла до складу оборонного відомства. На сьогодні, за даними статистичної звітності вага членства в профспілці працівників Збройних Сил України складає 73 відсотки.

Учасники зібрання розглянули ще чимало актуальних питань, серед яких: заборгованості із заробітної плати, створення належних умов та безпеки праці, оздоровлення працівників та членів їхніх сімей, забезпечення житлом тощо.
Звітували, обговорювали та радилися. Як результат - проголосовані постанови, в яких визначено пріоритетні напрямки в роботі, як-то захистити право працівників на гідну працю та її оплату, продуктивну зайнятість, належний соціальний захист.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03

Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.

26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01

День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 13:15

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

Укриття, харчоблок і нове футбольне мініполе: В’ячеслав Чаус оглянув готовність закладів освіти до нового навчального року 11:05

Напередодні нового навчального року начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус розпочав серію робочих візитів до закладів освіти області. Насамперед дивився готовність укриттів і харчоблоків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини