Триває підготовка до Всеукраїнської наукової конференції
21 листопада заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних та політико-правових питань Віктор Тканко провів чергове засідання робочої групи щодо виконання Указу Президента України “Про заходи в зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії”.
Указом передбачається проведення у 2011 році Всеукраїнської наукової конференції, присвяченої партизанському руху в Україні у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. На попередньому засіданні було вирішено провести її 14 грудня у м.Корюківка.
Учасники засідання розглянули та обговорили пропозиції до плану проведення конференції, визначились з орієнтовною її назвою.
Також було обговорено підготовку роздаткових матеріалів для учасників заходу, видання відповідної науково-документальної та науково-популярної літератури, узгоджено списки гостей, виступаючих, інші організаційні питання.
Під час засідання Віктор Тканко акцентував увагу присутніх на необхідності широкого анонсування конференції, як у друкованих засобах інформації, так і на радіо, телебаченні.
За результатами наради готується відповідне доручення.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.