120 призовників із Чернігова мають піти навесні до війська
13 березня в приміщенні Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату під головуванням начальника відділу з питань діяльності правоохоронних органів міської ради Валерія Селівона відбулося засідання міської призовної комісії.
На засіданні розглядалось питання ходу проведення призовної кампанії в період першої декади березня 2013 року. Цьогоріч за результатами весняної призовної кампанії до Збройних Сил України з Чернігова повинні піти 120 юнаків.
Військовий комісар Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату полковник Володимир Кравчук повідомив, що оповіщенню в березні – травні з резервом підлягає 3234 особи призовного віку. За його словами, на даний момент основні проблеми початку призову – низька явка призовників на комісію та невелика кількість придатних для служби призовників після проходження медичних комісій у порівнянні з минулим роком.
Під час засідання також було акцентовано увагу на необхідності покращення оповіщення призовників про явку на призовну дільницю Чернігівського ОМВК.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.