Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 04:53:07

На Чернігівщині відбулась зустріч експертів Представництва Європейської Комісії в Україні

14.03.2013   11:45Агенцiя

В рамках Угоди між Україною та Європейським Союзом "Підтримка реалізації Стратегії національної екологічної політики України на період до 2020 року" з метою аналізу стану виконання показника 1 Угоди "Розробка та (або) перегляд та схвалення секторальних та регіональних програм, що мають відношення до охорони навколишнього природного середовища" 12 березня відбулась робоча поїздка експертів з екологічної політики, стратегії та інвестицій Представництва Європейської Комісії по Чернігівській області.

В ході візиту експертів проведено зустріч з керівниками Держуправління ОНПС в Чернігівській області та Держекоінспекції, обласних управлінь та відомств (головного управління Держземагентства, Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури обласної державної адміністрації, Деснянського басейнового управління водних ресурсів, обласного управління лісового та мисливського господарства, головного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів). Обговорено результати виконання регіональних програм з охорони навколишнього природного середовища, природоохоронних розділів регіональних програм Чернігівщини за підсумками 2012 року.

Відзначено значні досягнення регіону у вирішенні проблеми очищення території області від непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин, проведенні роботи по розвитку заповідної справи, ведення лісового господарства, водоохоронної діяльності.

Було наголошено на необхідності затвердження обласної Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

В рамках заходу експертами з екологічної політики, стратегії та інвестицій Представництва Європейської Комісії в Україні відвідали КП "Чернігівводоканал" міської ради та Чернігівське відділення ПАТ "САН ІнБев Україна". На підприємствах введено в дію обладнання, що максимально сприятиме захисту довкілля.


Наталія Радченко

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини