Міждержавна міграція у 2012 році. ДОВІДКА
У 2012 році поток міждержавної міграції мав "іміграційний характер": кількість прибулих (819 осіб) в нашу область із інших держав у 3,7 раза перевищила кількість вибулих (219 осіб) за кордон.
Найбільший обмін мігрантами відбувся з Російською Федерацією: 48,8% прибулих з країн СНД (341 особа) та 74,5% вибулих до них (108 осіб).
Серед країн "далекого зарубіжжя" відзначився Ізраїль, звідки приїхали 28 осіб, виїхали - 35 осіб.
З Німеччиною склалося найбільше міграційне скорочення (19 осіб), з В'єтнамом - приріст (22 особи).
У 2012 році дещо змінилася географія країн, з яких прибувають мігранти. До переліку вже звичних назв додалися такі як Швейцарія, Йорданія, Алжир (по 2 особи) та по одному мігранту - з Лівану, Марокко, Ніґерії, Тунісу, Чілі.
Останні новини Чернігівщини
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).
Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39
На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.
Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08
Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.
Поліцейські Чернігівщини викрили злочинну групу, яка налагодила збут психотропів у виправній колонії 13:37
Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Північно-Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Менська виправна колонія №91» під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинної групи, причетної до незаконного обігу психотропних речовин.