Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 грудня, 03:39:49

Чернігівська міська рада виділила понад 10 млн. грн. на ремонт доріг та поліпшення екологічного стану міста

07.03.2013   13:28

Чернігівська міськрада виділила понад 10 млн. грн. на ремонт доріг та поліпшення екологічного стану міста. Відповідне рішення учора ухвалили депутати міської ради на черговій сесії, розглядаючи питання про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.

За словами заступника міського голови – начальника фінансового управління Віктора Бистрова, 1 млн. грн. додатково виділено на ремонт доріг міста. Ще понад 9 млн. грн. з природоохоронного фонду (невикористані кошти за 2012 рік) спрямовано на фінансування Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011-2015 роки.

За ці кошти, зокрема, планується продовжити розчищення річки Стрижень, виготовити проектно-кошторисну документацію для проведення рекультивації меліоративних каналів на міському сміттєзвалищі, оплатити будівництво установки для ліквідації токсичних ставків-накопичувачів на міському полігоні твердих побутових відходів.

Як пояснив начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Володимир Кривенко, поточний ремонт доріг у Чернігові комунальники розпочнуть із настанням сприятливих погодних умов. “У першу чергу ремонтуватимуть центральні магістралі міста, а також вулиці з інтенсивним рухом громадського транспорту”, – сказав він. Всього на ремонт доріг Чернігова у бюджеті передбачено 5 млн. грн., що на 1 млн. грн. більше, ніж торік.

Міський голова Олександр Соколов зазначив, що наявних коштів обмаль для якісного ремонту доріг у місті. “На сесії виділено кошти з міського бюджету. Крім того, на ремонт автошляхів Чернігівської області з держбюджету спрямовано 43 млн. грн., тож будемо сподіватися, що Чернігів теж отримає частину цих коштів”, – зазначив О. Соколов.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини