Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 13:43:30

Аверченко та Тарасовець удар не тримають?

06.03.2013   18:03

Дві останні події - інформація проте, що чернігівський УДАР не розрахувався з партійцями за парламентські вибори та голосування Станіслава Драгеля, ігноруючи позицію однопартійців говорять що в цієї молодої партструктурі вже існує певна криза.

averchenko

averchenko

Як повідомив Інтернет-видання "Чернiгiвщина: події і коментарі" чернігівський УДАР не розрахувався з партійцями за вибори. "Головним питанням яке ставили члени партії, присутньому на зборах голові обласної організації, народному депутату Сергію Аверченку, полягало в розрахунку за роботу на виборах".

Цікаво, що народний обранець проблему переклав на київське керівництво - "Аверченко запевнив, що знає про цю проблему і що в Києві також знають про це… Народний депутат пообіцяв найближчим часом вирішити це питання. "Я останню сорочку з себе зніму, але з людьми розрахуюсь", - переконував присутніх Сергій Аверченко. Він також додав, що найближчим часом під час зустрічі  з Віталієм Кличком це питання буде одним з основних.

5 березня першим заступником Чернігівського міського голови затверджено Сергія Олександровича Андроса, народного депутата України 5-го і 6-го скликання, обраного від Партії регіонів.

При обговоренні кандидатури, депутат від фракції УДАР Костянтин Іванов заявив, що ударівці (3 депутати) не будуть підтримувати кандидатуру Андроса. Іванов заявив, що внесення Андроса відбувалося Соколовим не прозоро і кулуарно."

Після обговорення внесеної кандидатури 34 депутати проголосували за затвердження Сергія Андроса першим заступником міського голови, 10 депутатів - утрималися. Серед тих, хто "за" - Драгель Станіслав, член партії "УДАР". Жодної реакції від міського та обласного партійного керівництва… Та і яка може бути реакція, коли група Тарасівця утрималася, а не голосувала проти, як реальна опозиція. Та і їхні голоси погоді не робили.

Як повідомляє обласний осередок партії - у місцевих радах Партія "УДАР Віталія Кличка" в Чернігівській області  на сьогодні представлена 21 депутатом. В обласній раді працює 3 депутати, в районних радах міста - 7 депутатів та радах міст Чернігів та  Ніжин 7 депутатів-ударівців, четверо "ударівців" працюють в Чернігівській районній раді.  Депутатські фракції  Партії "УДАР Віталія Кличка" створені в Чернігівській обласній раді, Чернігівській міській та Ніжинській міській радах. Небагато, але якщо для них головне комфорт, а не партійні інтереси, то виборець їх не зрозуміє.
 

Останні новини Чернігівщини

У Батурині пройшла всеукраїнська патріотична акція, присвячена Левку Лук’яненку У Батурині пройшла всеукраїнська патріотична акція, присвячена Левку Лук’яненку 13:38

У місті Батурині Чернігівської області пройшла Всеукраїнська національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка "Народжений бути вільним".

У Сосницькій громаді вчилися розвивати сільський зелений туризм 13:23

У п'ятницю, 24 вересня ініціативна група "Сосниччина туристична" за підтримки Сосницька громада в рамках реалізації проекту "Сосницький туристично-інформаційний центр" провела захід "Школа сільського зеленого туризму".

27 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень серця

27 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень серця 13:16

Його мета – привернути увагу широких кіл громадськості, медичної спільноти та влади до проблем виникнення, профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою 12:35

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 12:17

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 28 вересня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини