Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 18:37:31

Чернігівці вже пізнають в обличчя першого віце-прем'єра України

06.03.2013   15:06

А як забути обличчя людини, яку ти зустрічаєш зранку і ввечері, поспішаючи на роботу чи з роботи, ідучи просто у справах або прогулючись вулицями міста?

bigarbuzova

bigarbuzova

Так і з віце-премєром. Лайт-сіті на центральних вулицях міста інформують чернігівців про відомий в Україні глянцевий журнал, на першій обкладинці якого і зображений пан Арбузов. Ця рекламна методика відома вже давно.

Зрозуміло, що невелика кількість читачів обласного центру купить цей журнал і прочитає інтерв'ю Сергія Арбузова. Але проходячи щодня повз рекламних матеріалів, на яких можна роздивитися лише надпис "Сергій Арбузов" та портрет, чернігівці запам'ятають хто це і як він виглядає. Хоча якби провести опитування ще два-три роки тому, мабуть знайшлося мало людей в Україні, які могли б відповісти на запитання: "Хто такий Сергій Геннадійович Арбузов?". Адже ще до 2010 року, поки він не з'явився у НБУ про нього згадували лише фінансисти.
 
24 грудня 2012 року Президент України призначив Сергія Арбузова першим віце-прем'єр міністром України. І більшість політологів вважає, що саме він є майбутнім прем'єр-міністром України.

Ця рекламна методика швидкого "розкручення маловідомих осіб" довела свою ефективність у багатьох рекламних кампаніях. Вона дієва у тих випадках, коли людина бажає нагадати про себе, щось підтвердити або спростувати. На жаль, у нашому місті таку методику використовують тільки політики загальнонаціонального масштабу. Причому головною проблемою скоріш за все є не відсутність вільних бігбордів чи лайт-сіті, а саме друкованих журналів з кольоровою обкладинкою суспільно-політичного спрямування, бо політику із серйозним "меседжем" важко уявити на глянцевій обкладинці розважального журналу.

Але така можливість є! Редакція інформаційно-аналітичного журналу "Чернігівський монітор" пропонує скористатися можливістю і застосувати таку методику в нашому місті. Ви можете замовити випуск журналу з накладом, який вам потрібний, з адресною розсилкою чи без. Крім того Ви зможете використовувати першу сторінку журналу для розміщення на біг-бордах та лайт-сіті або замовити це у нас.

Контакти: 050-954-83-54, 098-914-91-52, ел.пошта: cg.monitor@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.