Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 19:17:51

Протягом минулого року податковий борг на Чернігівщині погашено на 130 млн. грн.

06.03.2013   08:03Агенцiя

Як повідомили у відділі погашення податкового боргу ДПС у Чернігівській області, протягом минулого року податковий борг на Чернігівщині погашено на 130 млн. грн.

Наявність боргу, як правило, свідчить, що у платника податків виникли форс-мажорні обставини. Саме тому для таких платників передбачена багаторівнева система погашення боргу, яка передбачає процедури як самостійного виходу із ситуації, так і заходи примусового впливу з боку податкової служби.

Отже, за несвоєчасну сплату податкових зобов’язань, задекларованих платником самостійно, або донарахованих органами податкової служби, було направлено 3230 податкових вимог. За період дії податкових вимог (60 календарних днів) боржники самостійно розрахувалися з боргами. Таким чином, бюджет “живими” грошима отримав 23,8 млн. грн. податків і зборів.

За заявами платників податків для підтримки їх фінансово-економічного стану та уникнення банкрутства, податковою службою області було надано 635 розстрочок грошових зобов’язань на загальну суму 108 млн. грн. Тож, такі підприємства, як ПРАТ “Ніжинський хліб”, який отримав розстрочку на загальну суму 950 тис. грн, та ПАТ “Чернігівгаз” – на 13,5 млн. грн. і до кінця року сплатив її, не потрапили до боржників.

Тому, лише у взаємодії з органами податкової служби, платники податків можуть уникнути неприємної ситуації з погашення податкового боргу з найменшими втратами і знову розпочати свою повноцінну фінансово-господарську діяльність.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.