Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 01:36:27

Сергій Андрос обраний першим заступником Чернігівського міського голови

05.03.2013   11:43

5 березня на черговій сесії міської ради було обрано першого заступника міського голови. На цю посаду мер запропонував єдину кандидатуру – народного депутата від Партії регіонів Сергія Андроса.

Андрос Сергій

Андрос Сергій

Міський голова пояснив, що скорочена вакантна посада заступника міського голови, натомість введено до штатного розкладу посаду першого заступника міського голови.

До Сергія Андроса у депутатів було багато запитань.

Костянтин Іванов запитав чи працевлаштований на сьогодні кандидат на посаду. Виявилося, що екс-нардеп на сьогодні безробітний.
Олександр Мельник говорив про негативні інформаційні тенденції та закритість виконавчої гілки міської влади і запитав: “Чи будете ви відстоювати інтереси депутатів на цій посаді?”
Сергій Андрос відповів: “Политические принадлежности – это то что нам мешает” і запевнив, що для вирішення всіх поставлених задач потрібна консолідація виконавчого комітету та депутатів, а також взаєморозуміння та взаємодія всіх гілок влади.

Вячеслав Лебідь подякував Олекснадра Соколова за введення нової посади і запитав про причини, які спонукали міського голову до прийняття рішення. На що отримав відповідь про бюджет, вирішення проблем і т.д.

Депутат міської ради Костянтин Іванов, згадуючи політичну ситуації в Російській думі, зазначив: “Міський голова – член Партії регіонів, секретар – член Партії регіонів, перший заступник – член Партії регіонів, можливо, було б краще аби був якийсь певний баланс політичних сил? Ми отримуємо певний політичний дисбаланс в керівництві міської ради. УДАР не підтримує кандидатуру С.Андроса. Пропоную розглянути інші кандидатури на посаду першого заступника міського голови”.
На що була відповідь про те, що чернігівська міська рада не Верховна рада, а за дверима сесійної зали депутати міської ради мають забувати про політичну приналежність, а працювати на благо чернігівської громади.

Після ще кількох запитань міський голова припинив допит кандидата на посаду його першого заступника і оголосив голосування. За проголосували 34 депутати, проти – жодного, утрималися – 10 депутатів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).