Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 червня, 14:29:58

Сергій Андрос обраний першим заступником Чернігівського міського голови

05.03.2013   11:43

5 березня на черговій сесії міської ради було обрано першого заступника міського голови. На цю посаду мер запропонував єдину кандидатуру – народного депутата від Партії регіонів Сергія Андроса.

Андрос Сергій

Андрос Сергій

Міський голова пояснив, що скорочена вакантна посада заступника міського голови, натомість введено до штатного розкладу посаду першого заступника міського голови.

До Сергія Андроса у депутатів було багато запитань.

Костянтин Іванов запитав чи працевлаштований на сьогодні кандидат на посаду. Виявилося, що екс-нардеп на сьогодні безробітний.
Олександр Мельник говорив про негативні інформаційні тенденції та закритість виконавчої гілки міської влади і запитав: “Чи будете ви відстоювати інтереси депутатів на цій посаді?”
Сергій Андрос відповів: “Политические принадлежности – это то что нам мешает” і запевнив, що для вирішення всіх поставлених задач потрібна консолідація виконавчого комітету та депутатів, а також взаєморозуміння та взаємодія всіх гілок влади.

Вячеслав Лебідь подякував Олекснадра Соколова за введення нової посади і запитав про причини, які спонукали міського голову до прийняття рішення. На що отримав відповідь про бюджет, вирішення проблем і т.д.

Депутат міської ради Костянтин Іванов, згадуючи політичну ситуації в Російській думі, зазначив: “Міський голова – член Партії регіонів, секретар – член Партії регіонів, перший заступник – член Партії регіонів, можливо, було б краще аби був якийсь певний баланс політичних сил? Ми отримуємо певний політичний дисбаланс в керівництві міської ради. УДАР не підтримує кандидатуру С.Андроса. Пропоную розглянути інші кандидатури на посаду першого заступника міського голови”.
На що була відповідь про те, що чернігівська міська рада не Верховна рада, а за дверима сесійної зали депутати міської ради мають забувати про політичну приналежність, а працювати на благо чернігівської громади.

Після ще кількох запитань міський голова припинив допит кандидата на посаду його першого заступника і оголосив голосування. За проголосували 34 депутати, проти – жодного, утрималися – 10 депутатів.

Останні новини Чернігівщини

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

Вкотре область відвідала делегація з Франції: цього разу акцент на культурній спадщині Чернігівщини 11:22

Франція – один з найбільш продуктивних партнерів Чернігівщини. Тому візити до області урядових і неурядових організацій, а також різного спрямування посадовців відбуваються часто.

Вітаємо юних баскетболістів 11:19

27-28 травня 2023 року у м. Львові відбувся фінал Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.