Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 20:42:03

Очолити УНП на Чернігівщині однопартійці вкотре довірили Володимиру Ступаку

25.02.2013   16:10Агенцiя

24 лютого у Чернігові відбулася чергова звітно-виборна конференція обласна організація Української народної партії провела.

УНП на Чернігівщині

УНП на Чернігівщині

Однопартійці за підсумками звіту голови, проводу та ради таємним голосуванням обрали своїм лідером народного депутата ІV-го скликання Володимира Ступака, який з 4 жовтня 1992 року беззмінно очолює чернігівську обласну організацію. Його заступниками обрано Сергія Соломаху та Сергія Чернякова. Обрано також новий склад Проводу та Ради обласної організації, делегатів на ХІV звітно-виборний з’їзд УНП.

Делегати конференції критично проаналізували підсумки виборної компанії 2012 року, обговорили шляхи оновлення партії для боротьби за збереження і зміцнення титульної Української нації, її мови та держави, демократичного розвитку, подолання прогресуючої соціально-економічної кризи і зростаючої бідності абсолютної більшості українців за роки трирічної “стабільної” влади коаліції регіоналів і комуністів.

У роботі конференції взяли участь в.о. голови УНП Іван Заєць та член центрального проводу Оксана Старак.

Один із засновників незалежної Української держави Іван Заєць загострив увагу делегатів не тільки на послідовному та наступальному захисті української мови в Україні, а й на збереженні у власності українців рідної землі, яку олігархи та іноземна агентура в під прикриттям оголошеного мораторію на продаж сільськогосподарської землі через так звану оренду паїв, сплановано готує до приватизації. Реалізація цього плану позбавить мільйони українців права бути господарями своїй землі.

Він підкреслив, що сьогодні при владі у державі перебуває антиукраїнська іноземна агентура, яка робить все можливе щоб парламентські та позапарламентські опозиційні сили були роз’єднані і поборювали один одного. Це – головна запорука збереження цього антинародного режиму. УНП буде діяти спільно із усіма українськими патріотичними і націонал-демократичними силами для порятунку країни, просування України в європейському напрямку.


Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини