Поліський фонд "оголосив у розшук" медійників з районів
Представники аналітичного центру "Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень" провели прес-конференцію "Аналітична журналістика та нові медіа: нові можливості для регіональних ЗМІ" 22 лютого в Експертному клубі "Чиста політика". Захід відбувся у рамках нового проекту "Підтримка аналітичної журналістики для підвищення відповідальності народних депутатів".
Під час заходу Президент Поліського фонду Геннадій Максак озвучив окремі аспекти проектної діяльності. Так, упродовж проектного періоду (лютий 2013 року - січень 2014 року) у Чернігові буде проведено три дводенні тренінги для представників районних та міських засобів інформації (у червні, серпні та жовтні 2013 року відповідно). "Блогінг та соціальні мережі: практичне застосування в журналістиці", "Аналітична журналістика", "Аналіз соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації в регіоні через призму передвиборчих програм" - знання та навики з цих тем зможуть вдосконалити представники районних та міських медіа.
"Планується, що по закінченню тренінгового курсу учасники продукуватимуть аналітичні матеріали стосовно виконання передвиборчих обіцянок народними депутатами, що пройшли до парламенту VІІ скликання за результатами виборів 2012 року у мажоритарних округах Чернігівської області, - зазначив Геннадій Максак. - Для участі в навчальній програмі планується відібрати 12 журналістів (по 2 представники з кожного одномандатного мажоритарного округу, які були визначені ЦВК під час виборчої кампанії 2012 року)".
Слід зазначити, що згадані інформаційні продукти, починаючи із вересня 2013 року, будуть публікуватися на веб-сайті "ПОЛІС". Він буде реструктуризований відповідно до завдань та цілей проектної діяльності.
В цілому, метою проекту є розвиток навичок у представників ЗМІ Чернігівської області у сфері аналітичної журналістики та нових медіа шляхом їх залучення до процесу аналізу соціально-економічного розвитку регіону для підвищення відповідальності народних депутатів від Чернігівщини.
Необхідно зазначити, що набір представників районних та міських медіа для участі у проекті здійснюватиметься на конкурсній основі за принципом рівномірного територіального охоплення шести одномандатних мажоритарних виборчих округів Чернігівської області.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити аплікаційну форму в режимі онлайн.
Необхідне посилання:
https://docs.google.com/forms/d/1EJaEzjt8PjHbwBYFJ5rm0om7Ud2iOQgOIcf8Io5Cvj4/viewform
Останні новини Чернігівщини
9 січня відзначають Міжнародний день хореографа та День словесника. 08:50
День 1416 Російська агресія - Day 1416 Russian aggression
У Прилуцькій гімназії №13 облаштували протирадіаційне укриття 12:46
У Прилуцькій гімназії №13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського облаштували гідні умови для безпечного очного навчання. Із робочим візитом у навчальному закладі – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression