Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 10:13:53

Губернатор "наїхав" на мера за швидкі від нардепа

21.02.2013   11:40

Сьогодні під час розширеної колегії голова облдержадміністрації Володимир Хоменко запитав міського голову Чернігова Олександра Соколова чому досі не вирішено питання передачі місту машин швидкої допомоги, які народний депутат України Владислав Атрошенко передав ще наприкінці минулого року.

Губернатор нагадав, що на одній з нарад секретар Чернігівської міськради Олег Шеремет запевняв, що це питання буде швидко вирішено. Меру Чернігова нічим було заперечити і він пообіцяв вирішити цю задачу.

Цікаво, що голова облдержадміністрації при постановці цього питання наголосив на ролі ЗМІ у висвітленні цієї проблеми.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12

Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09

Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.

«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56

Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53

ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23

З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.