Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 19:51:36

У Чернігові з’явився центр по захисту прав підприємців

21.02.2013   10:19Агенцiя

Відносини з контролюючими та правоохоронними органами, неврегульованість податкового законодавства, проблеми реалізації власних майнових та економічних прав, особливості реєстрації та припинення діяльності суб’єктів підприємницької діяльності на сучасному етапі – найбільш актуальні питання, з якими підприємці звертаються за правовою допомогою.

Особливо це стосується малих громад та сільської місцевості. Саме тому, вважає керівник Центру правового захисту підприємців м. Чернігів Віктор Тарасов робота таких Центрів правової допомоги - дужа важлива.

Основна мета роботи чернігівського Центру - надання безоплатної юридичної допомоги, підвищення правової обізнаності, активізація представників малого бізнесу на захист своїх прав, а також аналіз ефективності правових механізмів по захисту підприємницьких прав на рівні Чернігівської області.

Графік роботи:

Центр правового захисту підприємців працює щоденно, з 10.00 до 17.00, за адресою: м. Чернігів, вул. Горького 57/1.

Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532.

Довідка: Центр правового захисту підприємців м. Чернігів працює на базі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини. Центри правової інформації та консультацій створені і працюють за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» в рамках ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення». Про діяльність мережі центрів, основи та принципи роботи більше можна дізнатися на www.pravo.prostir.ua в розділі «Центри правової інформації та консультацій».

http://pravo.prostir.ua/?news=1702&lang=ukr

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.