Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 15:15:12

Представники громадськості говорили про конкурс проектів

21.11.2011   07:07Агенцiя

В Прес-клубі “Просвіта” зустрічалися лідери молодіжних громадських організацій та представники відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

Представники громадськості говорили про конкурс проектів програм відділу сім’ї та молоді Чернігівської міської ради на наступний рік.

Керівник відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради В’ячеслав Голуб привітав учасників зібрання та зауважив, що Відділ проводить конкурс проектів не один рік, який має розвиток:
– ми намагаємося враховувати бажання молодіжних організацій, які до нас надходять. Іноді буває таке, що ми зіштовхуємося із закидами про те, чому ми оголошуємо саме такі теми, а не інакші. Разом з “Молодою Просвітою” спробуємо проаналізувати, що є пріоритетами в молодіжній політиці на місцях, що молодь хоче запропонувати. Ми готові до рекомендацій запропонованих молодіжами тем, на наступний рік.
Ірина Черенько, голова Центру прогресивної молоді “Апельсин” запропонувала додати до Конкурсу “Екологічне виховання” та “Волонтерство”:
– Для молодіжних організацій, які починають, екологічне виховання та волонтерство – не важка ноша. І, як раз для них робота за цими темами було б початком своєї діяльності: як працювати з проектами, як бути партнерами.
Валерій Семенець, заступник керівника відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради наголосив, що конкурс проектів розвивається динамічно:
– У першому конкурсі проектів взяли участь 3 проекти від 2 молодіжних організацій. Але в останньому конкурсі взяли участь 25 проектів від 11 організацій. Тобто тенденція кожного року веде до збільшення. А, взагалі, на всіх етапах проведення Конкурсу, взяли участь 27 громадських організацій з 67 повністю профінансованими проектами, 12 отримали часткове фінансування, що складає суму у 190 тисяч гривень за 7 років.

Виділення грошей на підтримку молодіжних та дитячих організацій Чернігова вкрай слабка. Тому лідери “молодіжок” запропонували в наступній зустрічі обговорити питання збільшення фінансування. Планується підготувати звернення від громадських організацій до депутатів чернігівської міської ради.

Нагадаємо, що молодіжна громадська організація “Молода Просвіта” в Прес-клубі “Просвіта” розпочинає серію круглих столів: “Молодіжна політика в Чернігові: реалії та перспективи”.

Під час робочих зустрічей планується підготовка пропозицій до органів місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

На загальноміській нараді говорили про наслідки ракетних ударів по місту та їх ліквідацію

На загальноміській нараді говорили про наслідки ракетних ударів по місту та їх ліквідацію 15:13

Загальноміську нараду цього вівторка почали з обговорення ліквідації наслідків ракетних ударів, яких завдали військові російської федерації по Чернігову 17 квітня.

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень 11:01

Поліцейські закликають громадян бути обережними у телефонних розмовах з незнайомцями та не поспішати виконувати їх вказівок пов’язаних з переведенням коштів.

25-річчя Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” 10:39

“Любов до гармонії” — це не просто смисл слова “філармонія”. Це, певним чином, спосіб існування, який визначає сутність музичного колективу.

Безпека, захист та ситуація на кордоні. Сергій Деденко назвав основні питання для прикордонних громад 09:34

Громади України, які межують з Російською Федерацією, наразі потребують вирішення низки питань. Серед них безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики та майбутнє двадцятикілометрової зони.

 Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 09:23

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 45-річного водія позашляховика, який керував транспортом у нетверезому стані.