Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 07:00:19

Представлено нового начальника Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області

20.02.2013   14:36

20 лютого особовому складу ТУ МНС України в області та Управління Держтехногенбезпеки в області представлено нового начальника управління ДСНС у Чернігівській області – полковника служби цивільного захисту Вадима Шулюка, який до цього обіймав посаду першого заступника начальника ТУ МНС України в Херсонській області.

Вадим Шулюк

Вадим Шулюк

У представленні взяли участь директор департаменту персоналу Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Євсюков та голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Губернатор подякував за плідну співпрацю Володимиру Мусі, який майже три роки очолював цю структуру, зауваживши, що під його керівництвом територіальне управління достойно справлялося з надзвичайними ситуаціями, що виникали на території області та побажав йому подальшої успішної роботи на посаді начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Київській області.

Водночас голова облдержадміністрації зауважив, що перед новим керівництвом управління наразі стоять вкрай важливі завдання, адже робота служби – не лише реагування на надзвичайні ситуації, а в значній мірі – упередження, профілактична робота, яка б не давала можливості виникнення надзвичайних ситуацій.

«Область повинна знати, що є одна монолітна служба, яка виконує завдання, поставлені Президентом України та керівником служби на рівні держави, діє оперативно і узгоджено», - підкреслив Володимир Хоменко.

Шулюк Вадим Володимирович

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини