Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 11:02:09

Депутати облради вже готові голосувати за РЛП “Ялівщина”

19.02.2013   11:36Агенцiя

Наболіле питання – створення у Чернігові регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” – знову піднімали на засіданні робочої групи при обласній раді керівники міста, області, екологи, громадські організації та члени Громадської ради при облдержадміністрації. Перше у цьому році засідання стало початком кінця поблеми, сподіваються учасники, і вже у червні чернігівці таки отримають довгоочікуваний заповідник.

Приблизно визначено, як буде виглядати майбутній регіональний ландшафтний парк “Ялівщина”. Його межі і площі, які попередньо уточнили члени робочої групи, створеної при обласній раді, і оголосили на першому ж засіданні. Розмір земельного ядра – 170 га. Всі дані поки що не остаточні, а приблизні, наголошують члени робочої групи по створенню заповідника.

Позиція обласної ради вже давно відома. Депутати хоч зараз готові проголосувати за створення у Чернігові регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”. От тільки процедура ця довготривала. Робоча група ще має доопрацювати і уточнити деякі моменти, тоді остаточний пакет документів передадуть на голосування депутатів Чернігівської міської ради. Міське керівництво отримає ще й рекомендації від членів робочої групи, які вони виклали у резолюції на першому засіданні.

Резолюція з рекомендаціями надійде до Чернігівської міської ради найближчим часом.

На сесії депутати мають проголосувати за виділення площі для створення регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”. От тоді вже можна і проект замовляти, який за 98 тисяч гривень виконуватиме Чернігівський національний педагогічний університет.

Якщо не буде підводних каменів, вже у червні чернігівці отримають довгоочікуваний заповідник, зазначив голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур.

http://chodtrk.com.ua/?p=8162

Останні новини Чернігівщини

Ротарі Клуб “Київ-Столиця” передав в пологовий будинок Чернігова дитячий інкубатор 10:57

Громадська організація «Ротарі Клуб “Київ-Столиця”» від імені громадської спілки «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232» (Ротарі в Україні) передала сьогодні для пологового будинку Чернігова дитячий інкубатор.

У Чернігові через повідомлення про замінування не можуть розпочати роботу сесії міськради 10:53

У Чернігові депутати міської ради не можуть розпочати чергову сесію й чекають, поки поліція перевірить приміщення на наявність вибухівки.

НФОРМАЦІЯ про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 березня по 8:00 30 березня 2023 року 09:43

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, 5 пожеж та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

 30 березня - цей день в Україні та в світі

30 березня - цей день в Україні та в світі 09:41

ДЕНЬ 400 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 400 RUSSIAN AGRESSION