Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 травня, 17:51:37

Депутати облради вже готові голосувати за РЛП “Ялівщина”

19.02.2013   11:36Агенцiя

Наболіле питання – створення у Чернігові регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” – знову піднімали на засіданні робочої групи при обласній раді керівники міста, області, екологи, громадські організації та члени Громадської ради при облдержадміністрації. Перше у цьому році засідання стало початком кінця поблеми, сподіваються учасники, і вже у червні чернігівці таки отримають довгоочікуваний заповідник.

Приблизно визначено, як буде виглядати майбутній регіональний ландшафтний парк “Ялівщина”. Його межі і площі, які попередньо уточнили члени робочої групи, створеної при обласній раді, і оголосили на першому ж засіданні. Розмір земельного ядра – 170 га. Всі дані поки що не остаточні, а приблизні, наголошують члени робочої групи по створенню заповідника.

Позиція обласної ради вже давно відома. Депутати хоч зараз готові проголосувати за створення у Чернігові регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”. От тільки процедура ця довготривала. Робоча група ще має доопрацювати і уточнити деякі моменти, тоді остаточний пакет документів передадуть на голосування депутатів Чернігівської міської ради. Міське керівництво отримає ще й рекомендації від членів робочої групи, які вони виклали у резолюції на першому засіданні.

Резолюція з рекомендаціями надійде до Чернігівської міської ради найближчим часом.

На сесії депутати мають проголосувати за виділення площі для створення регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”. От тоді вже можна і проект замовляти, який за 98 тисяч гривень виконуватиме Чернігівський національний педагогічний університет.

Якщо не буде підводних каменів, вже у червні чернігівці отримають довгоочікуваний заповідник, зазначив голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур.

http://chodtrk.com.ua/?p=8162

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини