Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 16:17:21

О.Соколова переобрали головою регіонального відділення АМУ

13.02.2013   13:34

Чернігівського міського голову Олександра Соколова переобрано керівником регіонального відділення Асоціації міст і громад України. Відповідне рішення ухвалено 12 лютого під час засідання загальних зборів Чернігівського регіонального відділення АМУ в обласній раді.

Заступниками голови регіонального відділення обрано Прилуцького міського голову Юрія Беркута, Коропського селищного голову Миколу Белана, Городнянського міського голову Андрія Богдана та Ніжинського міського голову Михайла Приходька.

Учасники засідання обговорили план роботи регіонального відділення на 2013 рік, а також делегували своїх представників на засідання звітно-виборчих зборів АМУ.

Крім того, у Чернігівській обласній раді відбулося засідання обласної асоціації "Ради Чернігівщини" і Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування при голові облради. Представники місцевого самоуправління міст, містечок і селищ Чернігівщини обговорили нагальні питання фінансового забезпечення на 2013 рік, стан законності у регіоні та шляхи його поліпшення тощо.

Зокрема, як наголошували представники місцевого самоврядування, до формування місцевих бюджетів на рівні держави мають якісно змінитися підходи. Йдеться про врахування розгалуженої мережі закладів освіти та охорони здоров'я, що є особливістю Чернігівщини. Це пов'язано, насамперед, із великою територією області та складною демографічною ситуацією.

Спілкуючись із журналістами, О.Соколов підкреслив, що бюджет Чернігова 2013 року, порівняно з 2012 роком, є трохи кращим щодо забезпеченості заробітних плат бюджетникам, але однаково недофінансування складає два місяці року (близько 65,6 млн. грн.). У структурі міського бюджету 70% становить заробітна плата та нарахування на неї, 23% – оплата енергоносіїв і тільки 7% залишається на розвиток та виконання необхідних функцій.

"Ми розраховуємо на перевиконання бюджету, а також на дотацію з бюджету держави за результатами його перегляду", - сказав О. Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини