Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 23:04:56

О.Соколова переобрали головою регіонального відділення АМУ

13.02.2013   13:34

Чернігівського міського голову Олександра Соколова переобрано керівником регіонального відділення Асоціації міст і громад України. Відповідне рішення ухвалено 12 лютого під час засідання загальних зборів Чернігівського регіонального відділення АМУ в обласній раді.

Заступниками голови регіонального відділення обрано Прилуцького міського голову Юрія Беркута, Коропського селищного голову Миколу Белана, Городнянського міського голову Андрія Богдана та Ніжинського міського голову Михайла Приходька.

Учасники засідання обговорили план роботи регіонального відділення на 2013 рік, а також делегували своїх представників на засідання звітно-виборчих зборів АМУ.

Крім того, у Чернігівській обласній раді відбулося засідання обласної асоціації "Ради Чернігівщини" і Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування при голові облради. Представники місцевого самоуправління міст, містечок і селищ Чернігівщини обговорили нагальні питання фінансового забезпечення на 2013 рік, стан законності у регіоні та шляхи його поліпшення тощо.

Зокрема, як наголошували представники місцевого самоврядування, до формування місцевих бюджетів на рівні держави мають якісно змінитися підходи. Йдеться про врахування розгалуженої мережі закладів освіти та охорони здоров'я, що є особливістю Чернігівщини. Це пов'язано, насамперед, із великою територією області та складною демографічною ситуацією.

Спілкуючись із журналістами, О.Соколов підкреслив, що бюджет Чернігова 2013 року, порівняно з 2012 роком, є трохи кращим щодо забезпеченості заробітних плат бюджетникам, але однаково недофінансування складає два місяці року (близько 65,6 млн. грн.). У структурі міського бюджету 70% становить заробітна плата та нарахування на неї, 23% – оплата енергоносіїв і тільки 7% залишається на розвиток та виконання необхідних функцій.

"Ми розраховуємо на перевиконання бюджету, а також на дотацію з бюджету держави за результатами його перегляду", - сказав О. Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.