Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 01:40:01

На засіданні постійної комісії розглянуто питання управління комунальним майном

09.02.2013   09:29

7 лютого заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь в засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, яке провів її секретар Максим Городній.

Відповідно до запланованого порядку денного на ньому було розглянуто низку питань щодо встановлення зменшеного розміру орендної плати за оренду приміщень у будівлях комунальної власності області. Зокрема за рішенням депутатів запропоновано затвердити на черговій сесії обласної ради знижений розмір орендної плати для державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» і комунального підприємства «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Чернігівської обласної ради. Безпосередньо на засіданні комісії встановлено знижений розмір орендної плати для обласного військового комісаріату та Господарського суду Чернігівської області.

Також комісія затвердила графік проведення звітів керівників комунальних підприємств Чернігівської обласної ради за 2012 рік і перспективи розвитку в подальшому та надала дозвіл Краснохутірській загальноосвітній школі – інтернату І-ІІІ ст. на списання основних засобів.

В роботі комісії взяли участь: Володимир Сидоренко – начальник управління комунального майна обласної ради, Віктор Мащенко – директор комунального підприємства «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Чернігівської обласної ради, Костянтин Нікулін – військовий комісар обласного військового комісаріату, Микола Фесюра – заступник голови Господарського суду Чернігівської області.

За результатами робочого засідання з усіх запланованих питань прийняті відповідні протокольні рішення та рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини