Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 21:07:28

Забезпечення виплат усіх видів соціальних допомог, пенсій, заробітної плати – одне з головних завдань

06.02.2013   10:51

5 лютого під головуванням Міністра соціальної політики України Наталії Королевської відбулася всеукраїнська селекторна нарада, на якій ключовим питанням було погашення заборгованості із заробітної плати.

Від Чернігівської області у нараді взяли участь в.о. заступника голови облдержадміністрації Леонід Подоляк та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Лариса Юрченко.

На початку спілкування з регіонами Міністр соціальної політики України охарактеризувала ситуацію щодо виплат пенсій, соціальних допомог та виплат з фондів соціального страхування.

За її словами, у січні поточного року всі пенсійні виплати були здійснені вчасно та в повному обсязі. Всього на виплату пенсій було витрачено понад 20 млрд гривень. Така позитивна тенденція зберігається і в лютому – виплати йдуть згідно з графіком.

Виплати усіх видів соціальних допомог у січні 2013 року також були здійснені в повному обсязі. Загальний обсяг виплат становив понад 3 млрд гривень (100% від потреби). В усіх без винятку областях вони були профінансовані в повному обсязі.

Крім того, протягом січня були повністю здійснені виплати усім застрахованим особам з фондів соціального страхування. Ці виплати склали майже 2 млрд гривень.

Наталія Королевська наголосила, що Міністерство щоденно здійснює моніторинг усіх зазначених виплат. Кошти вчасно перераховуються на місця. Тому, якщо виникатимуть проблеми в регіонах, то це буде пряма відповідальність місцевих керівників.

Щодо ситуації із заборгованістю із заробітної плати, то, як зазначила Наталія Королевська, за січень місяць поточного року, згідно з оперативними даними, заборгованість із зарплати в цілому по Україні зменшилась лише на 50 млн гривень. Це свідчить про те, що сьогодні не в повній мірі всі усвідомлюють відповідальність за погашення заборгованості. В окремих областях навіть спостерігається її зростання.

Тому Міністр заслухала керівників областей, де протягом січня виникло зростання заборгованості із заробітної плати, спостерігаються великі суми заборгованості, які пояснили причини цих процесів та окреслили заходи з їх усунення.

На завершення засідання Наталія Королевська наголосила, що найближчим часом повинні бути розроблені графіки погашення заборгованості, її реструктуризації по кожному підприємству, кожній установі в розрізі областей і надані Міністерству соціальної політики для погодження.

Також вона акцентувала увагу керівників областей на недопущенні заборгованості із виплати зарплати працівникам бюджетної сфери, оскільки об’єктивних причин для цього немає.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина 18:02

Співробітники управління карного розшуку та кримінального блоку поліції області викрили зловмисників, які причетні до розбійного нападу на 42-річного фермера з Ніжина та його 33-річну знайому. Підозрюваним загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 17:55

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 25 січня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19 17:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за тиждень (17.01.2022-23.01.2022) в області зафіксовано 2168 нових випадків COVID-19.

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.