Чернігівщину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки Чжан Сіюнь
Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів зустріч з делегацією Китайської Народної Республіки на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнем.
![адзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнем](/uploads/636-m.jpg)
адзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнем
Головною темою зустрічі стало поглиблення українсько-китайських стосунків, зокрема, розширення їхньої торгівельної та інвестиційної складових.
Надзвичайний і Повноважний Посол Китаю відзначив, що сьогодні такі відносини є дуже важливими, і китайська сторона готова до співпраці.
Голова облдержадміністрації ознайомив Чжан Сіюня з основними напрямками розвитку регіону та подальшими перспективами, а також акцентував увагу на можливості інвестування китайською стороною пріоритетних проектів соціально-економічного розвитку області.
Сторони також наголосили на необхідності поглиблення співробітництва в економічній та інших галузях, що становлять обопільний інтерес.
З делегацією Китайської Народної Республіки зустрівся і Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він коротко ознайомив гостей з основними напрямками економічного і культурного розвитку м. Чернігова, як потенційного партнера. На його переконання, Китай і Україна, зокрема, м. Чернігів мають великі перспективні можливості торгово-економічного, культурного та науково-технічного співробітництва, що відповідає активізації розвитку східного вектора зовнішньої політики України.
Чернігівський міський голова зазначив, що поштовхом до активізації східного напрямку міжнародних зв’язків обласного центру Чернігівщини став V Міжнародний інвестиційний форум, що пройшов у Чернігові у вересні.
Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь підкреслив, що у Китаї є багато компаній, які зацікавлені у вкладанні інвестицій в українську економіку, і їм потрібно допомогти узнати про Україну та зацікавити конкретними проектами. Він висловив переконання, що співробітництво у різних сферах між нашими народами має великий потенціал, що сприятиме економічному зростанню обох держав.
Цього ж дня китайська делегація ознайомилась з роботою провідних підприємств міста – ЗАТ “Чернігівський автозавод” та ПАТ “Сан ІнБев Україна”.
Також, у програмі пана Посла запланована екскурсія історичними пам’ятками обласного центру.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.