Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 січня, 06:49:49

Cтосовно передачі об’єктів соціальної сфери та житлових будинків військового містечка смт Гончарівське

24.01.2013   08:19

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 23 січня провів робочу нараду, учасники якої обговорили стан виконання завдання, визначеного п.7 Доручення Президента України від 14.04.2011 № 1-1/660 за результатами робочої поїздки Глави держави до Чернігівської області 23 лютого 2011 року, стосовно передачі об’єктів соціальної сфери та житлових будинків військового містечка смт Гончарівське до комунальної власності територіальної громади.

За результатами наради прийнято рішення про звернення до Кабінету Міністрів України з проханням виділити субвенції з державного бюджету Міністерству оборони України для виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації на передані об’єкти та документів для землевідведення.

Також будуть підготовлені пропозиції для врегулювання існуючих колізій в законодавстві, які унеможливлюють подальшу роботу з передачі об’єктів соціальної сфери військового містечка до комунальної власності.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини