Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 05:21:25

Електронні ключі та електронні сервіси

23.01.2013   13:03

З метою вдосконалення електронного документообігу з використанням електронно цифрового підпису ДПС України створено власний Акредитований центр сертифікації ключів. Він надає послуги електронно цифрового підпису з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.

Для подання податкової звітності в електронній формі платнику податків необхідно укласти з податковою інспекцією договір “Про визнання електронних документів”. Це є крок уперед – у ногу із сучасністю. На даний час суб’єкти господарювання відчули на собі зручність подання звітності через мережу Інтернет.

На теперішній час до ДПІ у м. Чернігові ДПС 99 відсотків платників податку на додану вартість подають звітність в електронному вигляді. Також збільшується відсоток подання декларацій з податку на прибуток та спрощеної системи оподаткування.

Хочу наголосити, що платникам, які здійснюють звітування в електронному вигляді, завчасно надаються додаткові сервіси – інформування про виявлені розбіжності у звітності, факт підстави віднесення до певної категорії ризику. Сумлінні платники податків мають можливість виправити допущені помилки.

Надання електронних сервісів – це реформування формату відносин з платниками податків, завдяки якому досягнуто:
– скорочення часу, що витрачається, підвищення оперативності надання та якості звітності;
– уникнення безпосереднього спілкування з працівниками податкової інспекції – запорука зниження корупційних ризиків.

При ДПС у Чернігівській області створено відділ реєстрації користувачів Управління (Центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби. Відділ почав діяти з 30.05.2012. За цей термін зареєстровано 6160 платників податків та видано 9800 посилених сертифікатів. Зразки заповнення відповідних документів можно знайти на офіційному інформаційному ресурсі Центру сертифікації ключів http://www.cskidd.gov.ua.

Адреса: ДПІ у м. Чернігові ДПС, вул. Кирпоноса, 28, каб.№14 на першому поверсі. Телефон для довідок 77-49-27. Режим роботи відділу дуже зручний: понеділок – четвер з 9:00 до 20:00, п’ятниця – з 9:00 до 18:45 без перерви.

Завітайте до центру сертифікації ключів електронного цифрового підпису та безкоштовно отримайте електронний ключ.


Лариса Сич, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС
 

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».