Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 квітня, 00:51:07

У складі Головного управління юстиції у Чернігівській області

18.11.2011   08:52Агенцiя

На сьогодні у складі Головного управління юстиції у Чернігівській області створено сектор з питань банкрутства, який з 03.11.2011 очолює Олег Трейтяк.

qq

qq


Головне управління юстиції у Чернігівській області інформує, що згідно наказу Міністерства юстиції України від 23.06.2011 № 1707/5 затверджено нову редакцію Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі. На Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі покладено повноваження державного органу з питань банкрутства, які визначені частиною другою статті 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, на регіональному рівні.

16 листопада Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження “Питання Міністерства юстиції” щодо початку фактичного виконання Міністерством юстиції України та його регіональними підрозділами повноважень у сфері банкрутства з 21 листопада 2011 року. Одночасно з цим набирають чинності всі нормативно – правові акти Міністерства юстиції України з питань банкрутства, які регламентують порядок реалізації Міністерством повноважень у сфері банкрутства, визначених Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 395.

Здійснено всі необхідні заходи організаційного, кадрового і матеріально-технічного характеру, для належного функціонування сектору, який розміщений за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 49а, офіс 703. Контактні робочі телефони: 651 898, 651 599.

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини