Кабмін визначився, хто куруватиме області. Чернігівською - Міністерство соціальної політики
Кабінет міністрів України визначив міністерства та віце-прем`єр-міністрів, відповідальних урядовців за взаємодію з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Текст відповідного розпорядження від 14 січня 2013 року № 17-р оприлюднено на Урядовому порталі.
Зокрема, за безпосередню взаємодію із Автономною Республікою Крим та м. Севастополь відповідає Міністерство економічного розвитку, за Харківську область - Міністерство доходів і зборів, Житомирську та Херсонську - Міністерство аграрної політики, Київську - Міністерство внутрішніх справ, Вінницьку та Чернігівську - Міністерство соціальної політики, Львівську - Міністерство оборони, Рівненську та Черкаську - Міністерство фінансів; координатором роботи з цими регіонами визначено першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова.
Безпосередню взаємодію із Кіровоградською та Хмельницькою областями забезпечує Міністерство промислової політики, Луганською та Чернівецькою - Міненерговугілля, Закарпатською - Мінприроди; координатор цих регіонів - віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко. Взаємодію із Волинською та Івано-Франківською областями покладено на Міністерство юстиції, Дніпропетровську та Одеська - Мінрегіон, м. Київ - Мінінфраструктури; координатором роботи з цими регіонами визначено віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула.
Крім того, взаємодію із Запорізькою та Миколаївською областями покладено на Міністерство культури, Сумської - Міністерство закордонних справ, Полтавської та Тернопільської - Міністерство охорони здоров`я, Донецької - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту; координатор цих регіонів - віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко.
http://www.unian.ua/news/548246-v-azarova-rozdali-ministram-oblasti.html
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.