Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 08:51:43

Здійснено 1616 перевірок дотримання вимог земельного законодавства

18.01.2013   14:45Агенцiя

Підбито підсумки роботи Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області за 2012 рік

Протягом звітного періоду робота Управлінням контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області була направлена на виконання та реалізацію політичних пріоритетів, стратегічних напрямків і завдань Міністерства аграрної політики і продовольства України, Державної інспекції сільського господарства України.

Протягом 2012 року Управлінням здійснено 1616 перевірок дотримання вимог земельного законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання та фізичними особами.

За звітний період виявлено 985 порушень земельного законодавства на загальній площі 16449 га, з яких близько 40% – самовільне зайняття земельних ділянок.
З метою усунення виявлених порушень видано 983 приписи, складено 560 протоколів, винесено 275 постанов про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 64,4 тис. грн.

Внаслідок виявлених порушень земельного законодавства нараховано шкоду, заподіяну державі, юридичним та фізичним особам, на загальну суму майже 3,3 млн. грн.
За 2012 рік, в зв’язку з виявленими порушеннями земельного законодавства, 64 матеріали перевірок передано до органів прокуратури для вжиття заходів прокурорського реагування, з яких 10 матеріалів за ознаками даних про можливі кримінально-карані діяння.

До органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади винесено 46 клопотань про приведення у відповідність із законодавством прийнятих рішень та розпоряджень з питань регулювання земельних відносин.

Вжитими заходами інспекторського складу Управління з контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції в Чернігівській області усунуто 819 порушень вимог земельного законодавства на загальній площі 6863 га.


Смаль В.І. – начальник Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра 08:31

На автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у селі Нова Басань Новобасаньскої ОТГ проводяться роботи з ремонту мосту через річку Недра.

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста 08:22

Заклади освіти у Чернігові працюватимуть у звичному форматі. На он лайн школи переходити не будуть , – заявив міський голова на зустрічі з керівниками навчальних закладів 21 вересня.

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова 08:19

Урочисте відкриття меморіальнї дошки з погруддям колишнього міського голови Чернігова Василя Михайловича Хижнякова відбулося сьогодні, 21 вересня, на День міста Чернігова.

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади 08:14

Протягом останніх 6 років (2016-2021р.р.) на території Менської територіальної громади Корюківського району сталося 86 дорожньо-транспортних пригод, в яких 22 особи загинули та 108 людей отримали тілесні ушкодження.

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф»

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф» 08:09

Про шляхи розв'язання проблемних питань ДП «Чернігівторф» говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини