Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 08:33:32

Підведені підсумки роботи спостережної комісії за минулий рік

18.01.2013   09:25

17 січня відбулось засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради, на якому підведені підсумки роботи комісії за 2012 рік та затверджений план роботи на І півріччя 2013 року.

Голова спостережної комісії, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, підсумовуючи діяльність комісії за минулий рік, зазначив, що впродовж року відбулось 14 засідань, з яких 11 - у Чернігівській виправній колонії № 44, 1 – у Чернігівському слідчому ізоляторі, 2 – у Чернігівській міській раді.

У своїй діяльності спостережна комісія керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування" та іншими законодавчими актами. До складу комісії входять 18 чоловік, з них: 6 – представники громадських організацій міста та 12 чоловік – представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

На засіданнях спостережної комісії виконавчого комітету Чернігівської міської ради у 2012 році розглянуто 101 справу та прийняті рішення стосовно:
- умовно-дострокового звільнення засуджених від відбування покарання (згідно зі статтею 81 Кримінального кодексу України) – 54 осіб;
- заміни не відбутої частини покарання більш м’яким (згідно зі статтею 82 Кримінального кодексу України) – 29 особам;
- переведення до дільниці соціальної реабілітації -  6 осіб;      
- звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років (згідно зі статтею 83 Кримінального кодексу України) – 6 осіб;
- не погоджено – 6 особам.

Серед питань, що розглядались на засіданнях спостережної комісії впродовж минулого року, велику увагу зосереджено на наступних: про забезпечення права засуджених на інформацію та одержання правової допомоги у Чернігівській виправній колонії № 44, аналіз стану паспортизації засуджених, про забезпечення прав засуджених на належне матеріально-побутове забезпечення.

Станіслав Віхров зауважив, що за сприяння членів спостережної комісії у Чернігівській виправній колонії № 44 постійно працює юридична консультація та громадська приймальня. В її роботі беруть участь члени комісії, представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», юристи і психологи Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України та інші.

Зазначено, що спостережна комісія тісно співпрацює з установами виконання покарань, з громадськими та благодійними організаціями у соціальній адаптації осіб, звільнених умовно-достроково з місць позбавлення волі, та ресоціалізації громадян, засуджених до альтернативних позбавленню волі видів покарань.

Станіслав Віхров підкреслив, що спостережною комісією за минулий рік виконані основні завдання, поставлені Постановою Кабінету Міністрів. Він подякував членам комісії за плідну роботу та висловив сподівання на дієву взаємодію і ефективне вирішення відповідних завдань у поточному році.
 

Останні новини Чернігівщини

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра 08:31

На автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у селі Нова Басань Новобасаньскої ОТГ проводяться роботи з ремонту мосту через річку Недра.

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста 08:22

Заклади освіти у Чернігові працюватимуть у звичному форматі. На он лайн школи переходити не будуть , – заявив міський голова на зустрічі з керівниками навчальних закладів 21 вересня.

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова 08:19

Урочисте відкриття меморіальнї дошки з погруддям колишнього міського голови Чернігова Василя Михайловича Хижнякова відбулося сьогодні, 21 вересня, на День міста Чернігова.

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади 08:14

Протягом останніх 6 років (2016-2021р.р.) на території Менської територіальної громади Корюківського району сталося 86 дорожньо-транспортних пригод, в яких 22 особи загинули та 108 людей отримали тілесні ушкодження.

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф»

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф» 08:09

Про шляхи розв'язання проблемних питань ДП «Чернігівторф» говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини