Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 09:10:51

Проведено робочу нараду з питань введення у дослідну експлуатацію Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності

18.01.2013   07:39Агенцiя

17 січня на базі виконавчої дирекції обласного відділення Фонду відбулася робоча нарада з питань введення у дослідну експлуатацію Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності та встановлення програм “Укрмедсофт: поліклініка” та “Укрмедсофт: стаціонар” у лікувально-профілактичних закладах області.

Запровадження Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності є очевидною необхідністю. Програмне забезпечення та ведення реєстру прості в користуванні. В процесі роботи є можливість саме у лікувально-профілактичного закладу прослідковувати інформацію про часто- або тривалохворіючих осіб, аналізувати випадки та причини тимчасової непрацездатності по днях тижня, по відділеннях та окремо по кожному лікарю.

Щоденна інформація про видані листки непрацездатності сприятиме оперативному вирішенню питань, спрямованих на покращення експертизи тимчасової непрацездатності та запобігання необґрунтованої видачі або продовження листків непрацездатності. Це в кінцевому результаті призведе до інтегрованої впорядкованості всієї роботи з листками непрацездатності та значної економії коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

У проведенні робочої наради взяли участь: керівництво та спеціалісти профільних відділів виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, директори міжрайонних та міської виконавчих дирекцій, відповідальні особи управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Бовда М.В., Губко М.М. і Медведєв М.М. та представник розробника програмного забезпечення, директор ТзОВ “Медіасофт” Фіцак О.М.

Програма заходу передбачала окреслення шляхів реалізації пілотного проекту, координації дій із закладами охорони здоров’я та практичного навчання користувачів програмного забезпечення. Обговорено напрямки подальшої співпраці, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Проведена робоча нарада сприятиме позитивній динаміці у подальшому впровадженні зазначеного проекту та програм відновлення здоров’я застрахованих осіб.


Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра 08:31

На автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у селі Нова Басань Новобасаньскої ОТГ проводяться роботи з ремонту мосту через річку Недра.

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста 08:22

Заклади освіти у Чернігові працюватимуть у звичному форматі. На он лайн школи переходити не будуть , – заявив міський голова на зустрічі з керівниками навчальних закладів 21 вересня.

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова 08:19

Урочисте відкриття меморіальнї дошки з погруддям колишнього міського голови Чернігова Василя Михайловича Хижнякова відбулося сьогодні, 21 вересня, на День міста Чернігова.

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади 08:14

Протягом останніх 6 років (2016-2021р.р.) на території Менської територіальної громади Корюківського району сталося 86 дорожньо-транспортних пригод, в яких 22 особи загинули та 108 людей отримали тілесні ушкодження.

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф»

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф» 08:09

Про шляхи розв'язання проблемних питань ДП «Чернігівторф» говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини