Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 08:49:01

Відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду

16.01.2013   08:44Агенцiя

15 січня у м. Чернігові, відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду, на якому було розглянуто питання: “Про бюджет Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013 рік в розрізі робочих органів відділення”, “Про часткове фінансування дитячо – юнацьких спортивних шкіл за рахунок коштів Фонду у 2013 році”, “Про план розподілу путівок на санаторно – курортне та відновлювальне лікування на I квартал 2013 року”.

На засіданні, зокрема, зазначалося, що з 1 січня 2013 року набрав чинності новий Порядок часткового фінансування дитячо – юнацьких спортивних шкіл за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (затверджений постановою правління Фонду від 31.07.2012 № 44). Основні зміни у Порядку: часткове фінансування ДЮСШ буде здійснюватись виконавчою дирекцією Чернігівського обласного відділення Фонду напряму, без посередників – на їх розрахункові рахунки; обов’язковою умовою фінансової участі Фонду в функціонуванні ДЮСШ є існування інших джерел фінансування; виключено такий напрямок часткового фінансування, як оздоровлення вихованців ДЮСШ у спортивно – оздоровчих закладах України; дозволено здійснювати видатки за кошти Фонду на придбання запасних частин до спортивного інвентарю та обладнання.

Затверджено обсяг фінансування 27 шкіл, які підпорядковуються обласним ФСТ “Динамо”, “Колос”, “Спартак” та “Україна”, з бюджету відділення Фонду на 2013 рік в загальній сумі 4012,0 тис. грн., що передбачених статтею “Оздоровчі заходи”.
Що стосується путівок на санаторно – курортне та відновлювальне лікування на I квартал 2013 року, то їх загальна кількість складає 748.

План розподілу путівок передбачає путівки для санаторно – курортного лікування дорослих – 667, для лікування дитини у супроводі дорослого – 71, до відділень реабілітації санаторно – курортних закладів – 10.

Путівки передбачені на курорти Трускавця, Криму, Закарпаття, Хмільника, Одеси, Миргороду, Прикарпаття, Приазов’я та до санаторію “Остреч” (м. Мена).

Провів засідання голова правління обласного відділення Фонду В.П. Попов.


Прес – служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра

У селі Нова Басань ремонтують міст через річку Недра 08:31

На автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у селі Нова Басань Новобасаньскої ОТГ проводяться роботи з ремонту мосту через річку Недра.

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста 08:22

Заклади освіти у Чернігові працюватимуть у звичному форматі. На он лайн школи переходити не будуть , – заявив міський голова на зустрічі з керівниками навчальних закладів 21 вересня.

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова 08:19

Урочисте відкриття меморіальнї дошки з погруддям колишнього міського голови Чернігова Василя Михайловича Хижнякова відбулося сьогодні, 21 вересня, на День міста Чернігова.

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади 08:14

Протягом останніх 6 років (2016-2021р.р.) на території Менської територіальної громади Корюківського району сталося 86 дорожньо-транспортних пригод, в яких 22 особи загинули та 108 людей отримали тілесні ушкодження.

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф»

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф» 08:09

Про шляхи розв'язання проблемних питань ДП «Чернігівторф» говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини