Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 квітня, 00:35:19

Журналісти чернігівських телерадіоканалів отримали відзнаки міністерства оборони України в день свого професійного свята

17.11.2011   10:58

Представники регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у місті Чернігові вручили відзнаку Міністра оборони України – медаль “За сприяння Збройним Силам України” старшому редактору відділу інформаційного мовлення творчого об’єднання телебачення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії “Сівер-центр” Наталії Кузьменок.

Саме вона, вже майже рік є ведучою телепередачи “Армійська кухня”, яка присвячена життєдіяльності Збройних Сил України. Цей спільний проект Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у місті Чернігові та колективу Чернігівського обласного телебачення “Сівер-центр” вперше вийшов у січні цього року і одразу здобув свою постійну аудиторію. Телепередача виходить щомісяця.

– В нашій програмі ми розповідаємо глядачам про нелегкі будні українського війська, про долі людей, для яких честь мундира – не порожній звук. Героями сюжетів стають ті, хто вдень і вночі несе бойове чергування, оберігає мир та спокій жителів України, і Чернігівщини зокрема, – сказала Наталія Кузьменок.

– Про армію потрібно розповідати більше ніж ми чуємо сьогодні. Наші глядачі узнають про армійське життя без прикрас і пафосу, і що найголовніше з перших вуст. Ми відкриємо усі таємниці професії під назвою “Служити народу України!”, – далі розповіла журналістка.

Також, за значний особистий внесок у справу висвітлення в засобах масової інформації життєдіяльності Збройних Сил України та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку грамоти та подяки від Міністра оборони України отримали редактор творчого об’єднання телебачення ТОВ “Телерадіоорганізація “Ліга” (м.Чернігів) Ігор Лівенок, старший оператора творчого об’єднання телебачення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії “Сівер-центр” Андрій Кузьменок, головний редактор творчого об’єднання випуску програм відділу радіомовлення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії “Сівер-центр” Олена Кияшко та провідний оператор творчого об’єднання телебачення ТОВ “Телерадіоорганізація “Ліга” (м.Чернігів) Андрій Лісун.

– Ці журналісти вважаються знавцями у військовій тематиці. Готуючи матеріали вони відвідували військові частини, навчання, разом з військовослужбовцями неодноразово виїжджали на полігони, – зазначив під час нагородження журналістів начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у м.Чернігів підполковник Валентин Буряченко та побажав їм творчого натхнення та подальшої плідної праці.

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини