Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 04:41:29

Журналісти чернігівських телерадіоканалів отримали відзнаки міністерства оборони України в день свого професійного свята

17.11.2011   10:58

Представники регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у місті Чернігові вручили відзнаку Міністра оборони України – медаль “За сприяння Збройним Силам України” старшому редактору відділу інформаційного мовлення творчого об’єднання телебачення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії “Сівер-центр” Наталії Кузьменок.

Саме вона, вже майже рік є ведучою телепередачи “Армійська кухня”, яка присвячена життєдіяльності Збройних Сил України. Цей спільний проект Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у місті Чернігові та колективу Чернігівського обласного телебачення “Сівер-центр” вперше вийшов у січні цього року і одразу здобув свою постійну аудиторію. Телепередача виходить щомісяця.

– В нашій програмі ми розповідаємо глядачам про нелегкі будні українського війська, про долі людей, для яких честь мундира – не порожній звук. Героями сюжетів стають ті, хто вдень і вночі несе бойове чергування, оберігає мир та спокій жителів України, і Чернігівщини зокрема, – сказала Наталія Кузьменок.

– Про армію потрібно розповідати більше ніж ми чуємо сьогодні. Наші глядачі узнають про армійське життя без прикрас і пафосу, і що найголовніше з перших вуст. Ми відкриємо усі таємниці професії під назвою “Служити народу України!”, – далі розповіла журналістка.

Також, за значний особистий внесок у справу висвітлення в засобах масової інформації життєдіяльності Збройних Сил України та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку грамоти та подяки від Міністра оборони України отримали редактор творчого об’єднання телебачення ТОВ “Телерадіоорганізація “Ліга” (м.Чернігів) Ігор Лівенок, старший оператора творчого об’єднання телебачення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії “Сівер-центр” Андрій Кузьменок, головний редактор творчого об’єднання випуску програм відділу радіомовлення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії “Сівер-центр” Олена Кияшко та провідний оператор творчого об’єднання телебачення ТОВ “Телерадіоорганізація “Ліга” (м.Чернігів) Андрій Лісун.

– Ці журналісти вважаються знавцями у військовій тематиці. Готуючи матеріали вони відвідували військові частини, навчання, разом з військовослужбовцями неодноразово виїжджали на полігони, – зазначив під час нагородження журналістів начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у м.Чернігів підполковник Валентин Буряченко та побажав їм творчого натхнення та подальшої плідної праці.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина

Поліцейські Чернігівщини викрили підозрюваних у розбійному нападі на мешканців Ніжина 18:02

Співробітники управління карного розшуку та кримінального блоку поліції області викрили зловмисників, які причетні до розбійного нападу на 42-річного фермера з Ніжина та його 33-річну знайому. Підозрюваним загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 25 січня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 17:55

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 25 січня проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19

За тиждень в Чернігівській області виявлено 2168 нових випадків COVID-19 17:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, за тиждень (17.01.2022-23.01.2022) в області зафіксовано 2168 нових випадків COVID-19.

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини