Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 02:29:24

Відвертий діалог через "круглий стіл"

11.01.2013   08:27

Проведення публічних заходів з представниками бізнесу вже стало традицією у міських податківців. У цьому році відбулася така зустріч з представниками профспілок підприємців. Темою для обговорення було подання звітності засобами телекомунікаційного зв'язку шляхом отримання електронного цифрового підпису.

Відкриваючи зустріч, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Лариса Сич наголосила, що податківці з розумінням сприймають проблеми платників податків, тому зацікавлені в якомога швидкому та оптимальному їх вирішенню.

“У приміщенні ДПІ у м. Чернігові ДПС відкрито Центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису. Новий сервіс – можливість для платників податків, які подають звітність в електронному вигляді, безоплатно отримати послуги електронного цифрового підпису. Застосування Інтернету з кожним роком стає все більше невід’ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала його можливостей та переваг”, – повідомила Лариса Сич.

Присутніх поінформували, що зразки заповнення відповідних документів, графіки роботи та інше можна знайти на офіційному інформаційному ресурсі Центру сертифікації ключів.

Також, начальник управління оподаткування фізичних осіб Олег Шуба розповів про останні зміни щодо термінів подання податкової звітності та сплати єдиного податку.
Треба відзначити, що проведення подібних заходів корисні як для платників податків, так і для податківців.

Така відверта розмова завжди є найефективнішою. Відбувається діалог, де можна обговорити різноманітні питання з застосування податкового законодавства. А відтак встановити між платниками податків та податківцями дійсно партнерські стосунки.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.