Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 09:32:52

Відвертий діалог через "круглий стіл"

11.01.2013   08:27

Проведення публічних заходів з представниками бізнесу вже стало традицією у міських податківців. У цьому році відбулася така зустріч з представниками профспілок підприємців. Темою для обговорення було подання звітності засобами телекомунікаційного зв'язку шляхом отримання електронного цифрового підпису.

Відкриваючи зустріч, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Лариса Сич наголосила, що податківці з розумінням сприймають проблеми платників податків, тому зацікавлені в якомога швидкому та оптимальному їх вирішенню.

“У приміщенні ДПІ у м. Чернігові ДПС відкрито Центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису. Новий сервіс – можливість для платників податків, які подають звітність в електронному вигляді, безоплатно отримати послуги електронного цифрового підпису. Застосування Інтернету з кожним роком стає все більше невід’ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала його можливостей та переваг”, – повідомила Лариса Сич.

Присутніх поінформували, що зразки заповнення відповідних документів, графіки роботи та інше можна знайти на офіційному інформаційному ресурсі Центру сертифікації ключів.

Також, начальник управління оподаткування фізичних осіб Олег Шуба розповів про останні зміни щодо термінів подання податкової звітності та сплати єдиного податку.
Треба відзначити, що проведення подібних заходів корисні як для платників податків, так і для податківців.

Така відверта розмова завжди є найефективнішою. Відбувається діалог, де можна обговорити різноманітні питання з застосування податкового законодавства. А відтак встановити між платниками податків та податківцями дійсно партнерські стосунки.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 16 січня по 8:00 17 січня 2022 року