Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 18:50:21

Рік після виборів. Ічнянські реалії

17.11.2011   08:32Агенцiя

Депутати Ічнянської міської ради та громадські активісти міста взяли участь в обговоренні нагальних питань діяльності та висвітленні своєї діяльності під час круглого столу "Депутати Ічнянської міської ради. Від слова до справи?”. Захід проходив у приміщенні Ічнянської РДА 15 листопада.

Особливу увагу було приділено необхідності активізації як самої депутатської діяльності для покращення життєвих умов мешканців Ічні, так і спілкуванню депутатів з громадянами, висвітленню роботи депутатів місцевої ради. Чому депутати не звітуються, де є можливість почути про здобутки на депутатській ниві?

Адже виборці віддаючи свої голоси на виборах сподівалися на вирішення певних проблем свого міста та громади і очікують від депутатів реальних кроків в цьому напрямку. Звісно, при досить обмежених місцевих ресурсах складно реалізувати всі виборчі програми, але досягти успіху може той, хто бачить ціль і йде до неї долаючи труднощі і перепони.

Учасникам обговорення було представлено сайт “Твій місцевий депутат: Чернігівщина” www.dep.cn.ua, на якому розміщена детальна інформація про депутатський корпус Ічнянської міської ради та інші ради, учасниці проекту. Експерт проекту Олександр Підгорний закликав депутатів активніше використовувати цей інформаційно-комунікативний ресурс для спілкування з виборцями і висвітлення своєї діяльності та відповів на запитання депутатів щодо роботи з сайтом. Сьогоднішні депутати місцевих рад, міст районного підпорядкування, відстають від своїх колег з обласного центру у висвітленні своєї діяльності в Інтернет просторі.

Депутати отримали розроблені анкети “Звіт депутата місцевої ради”, які полегшать їм процедуру звітування перед своїми виборцями. Будемо мати надію на довгострокову співпрацю. Судячи із сьогоднішнього складу депутатського корпусу, 22 особи з 30 входять до опозиційних сил (Фронт Змін та БЮТ). Що сьогодні роблять ці народні обранці, які покликані за своєю позицією бути, на мій погляд, першими у лавах борців за демократичні перетворення та бути на захисті прав своїх виборців?

Склад фракції Партії регіонів – 6 осіб. Що робить провладний колектив депутатів? Чим здивує або порадує своїх виборців? Відсутність інформації породжує певну апатію виборців до цих політичних сил. “Озбройте” майбутнього виборця інформацією про досягнення своєї політичної сили, наповніть інформаційний вакуум і тоді Ви в “шоколаді”. І для Вас корисно, і людям цікаво.

Олександр Підгорний

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини