Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 11:59:33

Депутати ініціювали скликання 44-ї сесії Чернігівської міської ради

06.02.2025   13:38Агенцiя

5 лютого 2025 року надійшло звернення 15 депутатів та депутаток Чернігівської міської ради про необхідність проведення наступного пленарного засідання. Враховуючи нагальні питання, що потребують розгляду, було прийнято рішення провести 44-у сесію Чернігівської міської ради VIII скликання.

Вона відбудеться 20 лютого 2025 року.

Оскільки наразі відсутні Чернігівський міський голова та секретар міської ради, які відповідно до частини 4 статті 42 та частини 4 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» мають право скликати сесію, ініціатива переходить до депутатського корпусу.

Зазначимо, що 5 лютого мало продовжитися пленарне засідання 43-ї (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, яке було розпочато 20 грудня 2024 року. Однак на засідання зареєструвалося лише 13 депутатів та депутаток (12 з фракції «Рідний дім», одна депутатка – «Європейська солідарність»), у той час як для кворуму необхідно щонайменше 22. Відповідно до частини 11 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення ради можуть ухвалюватися лише за наявності більшості депутатів від загального складу ради.

У зв’язку з відсутністю кворуму головуюча на засіданні депутатка Регіна Гусак оголосила про його закриття.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини