Апеляційний суд залишив без змін вирок у резонансній кримінальній справі
Апеляційний суд Чернігівської області підтримав позицію прокуратури і залишив без змін вирок Деснянського районного суду у кримінальній справі стосовно 6 мешканців м. Ніжина, які звинувачувалися у скоєнні тяжких злочинів, у тому числі бандитизмі.
Винних засуджено на строки від 7 до 11 років 8 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. При визначенні термінів покарання враховувалося попередні судимості, а також їх ставлення до скоєного.
Як повідомлялося раніше, слідством, а в подальшому судом встановлено, що члени організованої злочинної групи, до складу якої входили троє неодноразово судимих за тяжкі злочини громадян, протягом 2009-2010 років здійснювали озброєні напади на місцевих мешканців, завдавали їм тілесних ушкоджень, вимагаючи гроші.
За неодноразовими заявами підсудних про те, що потерпілі торгували наркотиками, через що до них і застосовувалася сила, проводилися перевірки у порядку ст. 97 КПК. Факти незаконних оборудок з наркотиками не підтвердились. У порушенні кримінальної справи відмовлено. Законність прийнятих рішень підтверджена судом.
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.