З бюджету Чернігівської міської тергромади спрямовують додаткових 54 млн грн на ЗСУ
На кінець року (11.11.2024 року) в бюджеті Чернігівської міської територіальної громади є економія коштів.
Рішенням виконавчого комітету від 11 листопада її спрямовують на підтримку Збройних Сил України. Мова про суму у розмірі 54 мільйони гривень.
– Ми прийняли рішення направити ці кошти на Збройні Сили України. Основна цифра, біля 40 мільйонів, прикриття міста з повітря – це питання безпосередньої безпеки Чернігова. 12 мільйонів для 1-ої танкової – РЕБи та бойові дрони. Ще 2,5 мільйони гривень для розвідки. І 300 тисяч гривень одній із військових частин на ремонт авто.
Сумарно я назвав трошки більшу цифру, тому що чотири мільйони – перерозподіл і 54 мільйони додаткові кошти, – пояснив під час засідання в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.
Ці 54 мільйони гривень – додаткові кошти до вже передбачених в бюджеті Чернігівської міської територіальної громади на допомогу ЗСУ у 2024 році. Загальна сума, спрямована за цим напрямком, перевищує 400 мільйонів гривень.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».