Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 19:23:30

Набув чинності закон про перше робоче місце

01.01.2013   13:43Агенцiя

З 1 січня набув чинності закон про зайнятість населення, який, згідно з планами влади, повинен істотно знизити безробіття в Україні.

Він, зокрема, передбачає, що роботодавець, працевлаштовується молодь на перше робоче місце, а також осіб віком від 50 років строком не менше ніж на два роки, буде отримувати компенсацію витрат, пов’язаних із сплатою єдиного соціального внеску протягом першого року.

Також закон передбачає стимулювання місцевої влади до створення нових робочих місць шляхом внесення змін до Бюджетного кодексу в частині збільшення нормативу відрахувань від податку на доходи фізичних осіб, який зараховується в доходи місцевих бюджетів, з 25% до 100%.

Крім того, документ передбачає надання стартових виплат молодим працівникам, які погодилися працювати в сільській місцевості.

Закон також передбачає організацію професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретне робоче місце.

Згідно з новим законом, людина, яка звернулася до служби зайнятості, отримує статус безробітного з першого дня реєстрації, а допомога по безробіттю, яка тепер обмежена чотирма прожитковими мінімумами (у 2013 році – понад 4,4 тис. грн) буде виплачуватися з восьмого дня реєстрації.

Крім того, закон фактично ліквідує діяльність кадрових агентств, так як забороняє стягувати плату за працевлаштування з громадян.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.