Масштабна допомога фронту: партія "Слуга Народу" спрямовує ще 90 млн грн на підтримку Сил оборони
Уже вдруге в 2024-му році партія "Слуга Народу" виділяє на потреби Сил оборони України велику суму допомоги. На цей раз – 90 млн грн.

Політична сила, як зазначає її очільниця та нардеп Олена Шуляк, одразу на початку війни переглянула свої пріоритети, що дало їй змогу економити кошти та направляти їх на зміцнення обороноздатності держави.
"На початку війни Президент України Володимир Зеленський сказав, що є лише одна політична партія, яка може перемогти, – це Народ України. Немає жодної політичної сили, яка могла б самостійно перемогти ворога. "Слуга Народу" діє саме за цієї логікою й спрямовує максимум зусиль на об'єднання всіх українців заради перемоги України. Саме тому ми вдруге цього року спрямовуємо 90 млн грн на підтримку українського війська. Я вдячна нашій Політичній раді партії, яка напередодні після озвученої мною ініціативи, ні секунди не вагалася і підтримала рішення про виділення коштів", – говорить Олена Шуляк і додає, що "Слуга Народу" – єдина в Україні політична сила, яка в такий спосіб спрямовує своє державне фінансування на армію.
Вона акцентує, що загалом із початку великої війни партія підтримала військо вже на 400 млн грн, а також ще 49 млн грн зекономлених коштів повернула до державного бюджету.
Чим партія "Слуга Народу" допомагає фронту
Торік, 2023 року, політсила виділила 130 млн грн на закупівлю протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) "Стугна-П" вітчизняного виробництва.
Вже навесні 2024-го партія направляє чергову допомогу – 180 млн грн. Ці кошти йдуть на купівлю 2000 систем радіоелектронної боротьби (РЕБ) ближньої дії. Вони є одним із найбільш дієвих засобів "заглушити" ворожі FPV-дрони, дрони-скидачі та дрони-розвідники, щоб захистити передові позиції ЗСУ на фронті, штурмові підрозділи, техніку й транспорт. Всі закуплені РЕБи – вітчизняного виробництва, тому вони вже адаптовані до реалій фронту та відтестовані нашими військовими на передовій.
І вже восени цього року, наприкінці жовтня, "Слуга Народу" виділила 90 млн грн, які також направляє на підвищення обороноздатності ЗСУ.
У всіх питаннях, які стосуються загалом допомоги Силам оборони, додає Олена Шуляк, надзвичайно активну позицію проявляють наші депутати партії "Слуга Народу" в регіонах, які завжди одностайно не тільки підтримують виділення додаткових коштів на оборону, а й самі часто ініціюють такі рішення в своїх місцевих радах.
Останні новини Чернігівщини
Разова допомога до 24 серпня: що потрібно знати працівникам комунальних підприємств зі статусом УБД 17:20
Щороку напередодні державних свят українці звертаються із запитаннями щодо передбачених виплат.
В Україну прийшла спека: як безпечно пережити +30°C і вище 16:49
Цими днями температура в багатьох регіонах України перетнула позначку +30°C. Попереду ще кілька спекотних днів. Висока температура може негативно впливати на здоров’я, особливо у людей літнього віку, дітей, вагітних, а також у тих, хто має хронічні захворювання.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду провадження щодо посадовця лісгоспу за фактом сприяння незаконній порубці дерев 16:06
Слідчі поліції за оперативного супроводу СБУ та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання мешканцем Ніжинського району своїх посадових обов’язків, що сприяло незаконній порубці лісу. Збитки, завдані державі, склали понад 1,6 мільйона гривень.
Чернігівський рибоохоронний патруль підводить підсумки нерестової кампанії 2025 року 15:39
З 1 квітня по 30 червня 2025 року на водоймах Чернігівської області тривала нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 16 чернігівців 15:04
Чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, затверджені виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 9 липня.