Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 14:21:34

Фракція Партії регіонів в Чернігівський облраді відкрила власний блог для спілкування з виборцями

16.11.2011   13:06

Після реорганізації інформаційної діяльності на офіційному сайті чернігівської обласної ради і зникнення власних сторінок депутатських фракцій всі новини почали розміщувати на головній сторінці цього ресурсу

Більш всього від цієї “реформи” постраждала сторінка найбільшої фракції в обласній раді – фракції Партії регіонів. Крім неї певну інформаційну роботу проводили лише чернігівські соціалісти. Всі інші фракції жодної інформації на власних сторінках так і не розміщували.

Власна сторінка допомагає і виборцям, і самим депутатам. Перші, знайомлячись з інформацією, могли реально бачити, що конкретно роблять депутати. Другі – порівнювати власні справи з роботою однопартійців, запозичувати передовий досвід. А головне – власний інформаційний ресурс допомагає системно проводити інформаційну діяльність, активно допомагати засобам масової інформації, громадськості вільно отримувати інформацію про діяльність народних обранців.

Для того, щоб підтримувати принципи відкритості та підзвітності депутатів для найбільшого кола виборців і було прийнято рішення про відкриття власної сторінки депутатської фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді. На сервісі Blox.ua створили власну сторінку, своєрідний Інтернет-щоденник фракції – http://frakciya.blox.ua

На цій ресурс перенесено всі новини, які були раніше розміщені на сторінці фракції Партій регіонів на офіційному сайті чернігівської обласної ради. Та добавлено багато нових новин. Спілкування не є одностороннім. Відвідувачі ресурсу мають змогу додавати коментарі до заміток блогу. Всі новини поділяються по категоріям “діяльність депутатів”, “новини фракції”, “партійне життя”.

Враховуючи, що вже декілька місяців не працює офіційний сайт Чернігівської обласної організації Партії регіонів – www.prcn.org.ua сторінка депутатської фракції партії Регіонів в Чернігівській обласній раді є фактично єдиним партійним інтернет-ресурсом в Чернігівський області.

Останні новини Чернігівщини

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19 13:49

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 вересня в області щеплено 324 137 осіб (39,8% від загальної кількості населення).

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн 13:47

Чернігівським районним судом 16 вересня 2021 року винесено рішення про визнання винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства) жителя м. Чернігів.

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень 13:45

Моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень Чернігівською обласною прокуратурою установлено, що рішенням Господарського суду м. Києва від 03.06.2021 задоволено позовну заяву ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради про стягнення 14,7 млн грн.

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор 13:43

«Ніжинський консервний завод», що на Чернігівщині, осучаснив обладнання, зменшивши людський фактор.

У Батурині пройшла всеукраїнська патріотична акція, присвячена Левку Лук’яненку 13:38

У місті Батурині Чернігівської області пройшла Всеукраїнська національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка "Народжений бути вільним".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини