Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 20:08:50

Підсумки року від мера Чернігова. Версія 2012

26.12.2012   22:14

Традиційно. Із кільканадцяти-хвилинним запізненням мер Чернігова розпочав свою річну прес-конференцію. Про досягнення та здобутки сказав, що говорити не хоче - є прес-реліз, а от на запитання журналістів відповість.

Питання стосувалися сфери ЖКХ, розподілення коштів, медичної реформи і бюджету. На них міський голова відповідав коротко, лаконічно, але якось надто втомлено.

«Кожен день ставить нові завдання», - так охарактеризував Олександр Соколов рік, що минув. На його думку у 2012 році було надто багато політики, що відволікало від вирішення поточних завдань.

Гордий міський голова співпрацею із китайськими партнерами. За його словами наше місто не лише зацікавлене в інвестиціях з Китаю, а і розглядає цю країну як вигідний ринок збуту. Особливо для аграрної продукції. В Чернігові вже зареєстрована одна китайська фірма. Китай далеко. Україна для них мала. «Тільки Чернігів має на рівні муніципального об’єднання представництво у іншому муніципальному об’єднанні. І це вже позитив. Це зроблено за рік», - похвалився Олександр Соколов. Він переконаний, що «дорогу осилит идущий».

Не додає оптимізму будівництво притулку для бездомних тварин. «Максимальні зусилля прикладаються для будівництва притулку аби використати кошти, виділені з бюджету. На жаль, на сьогодні ці роботи виконуються за власний кошт підприємства-підрядника. Ми хочемо використати всю суму із державного бюджету. І на жаль місто ніяк не може вплинути на ситуацію», - зазначив мер.

«Оживився» Олександр Володимирович після того, як зрозумів, що запитань більше немає. Ось тоді його виступ став набагато цікавішим і емоційнішим. Особливу увагу міський голова приділив символу наступаючого року - водяній чорній Змії. «Змії не треба лякатися - це навпаки певний добробут, здобутки. Якщо Змію не тривожити зайвий раз, то вона така ж істота як і інші тварини світу. Я думаю, що все у нас буде гаразд. З Новим роком!», - сказав О.Соколов.

На цьому завершилася перша частина підсумкової прес-конференції.

Офіційний прес-реліз

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.