28 травня відбулося засідання 40-ої (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIII скликання
Участь у ньому взяли 27 депутатів та депутаток. Вони розглянули 19 питань. Засідання розпочалося хвилиною мовчання за всім загиблими внаслідок російсько-української війни, військовими та цивільними.
Після чого в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако вручив нашим захисникам медалі «За оборону Чернігова», три з яких – посмертно, їх отримували рідні захиблих воїнів.
Після чого почався розгляд порядку денного. Затверджені рішення про передачу військовим частинам машин, квадрокоптерів, генераторів та терміналів супутникового зв’язку Starlink, придбаних коштом міського бюджету, на виконання їх звернень.

– Від імені своєї військової частини, бригади тероборони в Чернігівській області, хочу вам подякувати за швидкі рішення наших проблем і за те, що розумієте, що без вас нам не побороти цього ворога. Дуже дякую і сподіваюсь, що й надалі, Чернігівська територіальна громада буде нашим надійним тилом, – сказав підполковник, заступник командира однієї з військових частин Сергій Коханенко.
– Дякую від імені всієї громади за захист нашої області та країни. Будемо підставляти плече. У всіх ваших зверненнях можете на нас розраховувати, – звернувся до військового Олександр Ломако.
Серед затверджених рішень і Договір про грант між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та Чернігівською міською радою, що дозволить залучити кошти у розмірі 5,2 млн євро для реконструкції трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.