Можливості для розвитку дітей на Чернігівщині
Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, зустрівся з представниками освітньої фундації GoGlobal. Організація генерує, пілотує та масштабує проєкти для вчителів, школярів та молодi.
Обговорили напрямки співпраці. Серед основного – нові кемпи для дітей, на яких вони зможуть відпочити та покращити свої знання з різних предметів. Планується запуск ще одного проєкту для вчителів та психологів. У його рамках педагоги отримають корисні знання з психологічної допомоги, які зможуть використовувати на практиці.

Раніше у рамках програми Catch-Up Camp від освітньої фундації GoGlobal учні 10-11 класів із 40-км прикордонної зони Чернігівщини стали учасниками одного з кемпів. Для учнів була розроблена програма та активності, на яких вони надолужували освітні втрати. Зокрема, покращували свої знання української та англійської мов, а також математики!

Наразі триває реєстрація на нову хвилю speaking клубів. Це чудова можливість попрактикувати англійську мову у дружній атмосфері, поспілкуватись з носіями мови та дізнатись багато цікавого про культуру і традиції інших країн. Реєстрація триває до 21 вересня. Зареєструватись: https://cutt.ly/Ewz2U030
Управління освіти і науки ОДА
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».
У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50
У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».
Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15
21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району