Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 01:15:50

Національний мультипредметний тест-2023: на Чернігівщині 6776 зареєстрованих учасників

31.05.2023   12:31Агенцiя

З 5 по 23 червня в Україні триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Детальну інформацію про час і місце його проходження учасники вже отримали у власних електронних кабінетах, створених під час реєстрації на тест.

Про це розповів начальник Управління освіти і науки Юрій Музика під час брифінгу в Чернігівській ОВА.

Національний мультипредметний тест – спрощений аналог ЗНО у комп’ютерному форматі. У такому вигляді вступне випробування для здобуття вищої освіти проводиться вже другий рік поспіль. Тестування відбуватиметься у тимчасових екзаменаційних центрах — спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях визначених закладів освіти.

    «На сьогодні в області створено 26 тимчасових екзаменаційних центрів, які покривають 18 населених пунктів. Зокрема, 7 центрів – в Чернігові  та по 2 – в Ніжині і Прилуках. На жаль, є громади, які віднесені до місць з можливими бойовими діями – Семенівська, Новгород-Сіверська, Городнянська та Сновська. Тут, у зв’язку з безпековою ситуацією, тимчасові екзаменаційні центри не були створені. Тому діти з цих громад проходитимуть тестування у сусідніх, обраних з урахуванням зручної логістики. Наразі 6776  осіб вже зареєструвались і чекають на проходження тесту», – зазначив Юрій Музика.

Варто зазначити, що цьогоріч учасники здають за один день три предмета: два обов’язкових – українська мова та математика та один на вибір (історія України, іноземна мова, хімія, біологія, фізика). На проходження тесту відведено 180 хвилин, які кожен може розподілити на виконання завдань самостійно.

Для тих, хто з поважних причин не мав можливості зареєструватись у встановлені терміни, проведуть додаткову сесію: з 11 по 24 липня.

Аби НМТ могли скласти і ті, хто перебуває за кордоном, тимчасові екзаменаційні центри були створені у 32 країнах світу.

Інформацію про результати основної сесії НМТ буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня, додаткової сесії – до 29 липня.

Більш детальну інформацію про національний мультипредметний тест можна знайти на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини