Я маю ПРАВО на життя»: школярів запрошують долучитися до участі у Всеукраїнському конкурсі есе та малюнків
Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України у травні-червні 2023 року проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».
Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропагування європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.
Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.
Роботи (малюнки) учасників Конкурсу до 30 червня 2023 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua .
Детальніше з умовами участі та вимогами до оформлення робіт можна ознайомитися в Положенні про проведення Конкурсу .
Підведення підсумків Конкурсу відбудеться у липні 2023 року.
За додатковою інформацією можна звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: +38097-867-02-16.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression