Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 22:28:08

Чернігівський район: проведено заходи громадської Акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

17.05.2023   10:41Агенцiя

16 травня співробітники Чернігівського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області для учнів Замглайського ліцеюорганізували та провели щорічну Акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти".

До заходу долучились фахівці Національної поліції, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастрофта газової служби.
Напередодні літніх канікул фахівці ДСНС нагадали дітям основні правила безпеки яких необхідно дотримуватися вдома та під час відпочинку біля водойм, а також навчили алгоритму дій при виявленні підозрілих предметів. Крім того, надзвичайники продемонстрували дітям аварійно-рятувальну техніку, зокрема пожежний автомобіль. Хвилю емоцій викликала можливість відчути себе справжнім рятувальником - посидіти за кермом пожежного автомобіля, приміряти бойовий одяг та загасити умовну пожежу.
У свою чергу фахівці центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розповіли як надавати домедичну допомогу,співробітники газової служби нагадали правила безпечного користування газом та газовими приладами. А представники Національної поліції розповіли учасникам акцій правила дорожнього руху.
Наостанок заходу рятувальники надали дітям листівки з правилами безпеки життєдіяльності та сувенірну продукцію від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

ГУДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини